Надійшло підтвердження про нові візи для працівників
go home

Оновлено: 26.09.2021 - 11:08

Оновлено: Неділя, 26 вересня 2021 - 11:08

Надійшло підтвердження про нові візи для працівників

Надійшло підтвердження про нові візи для працівників
Поширити у: f   t   Whatsapp

Приблизно десять тисяч працівників, серед яких водії вантажівок та працівники пташиних ферм, отримають право на тимчасові візи у СК.




Міністри центрального уряду підтвердили, що 5 тисячам іноземних водіїв вантажівок надають право на тимчасові візи, які діятимуть три місяці до кінця Святого Вечора.

Цю саму схему було також поширено на ще 5 з половиною тисяч працівників пташиного сектора, також на три місяці і також до Святого Вечора включно.

Проте, у британській комерційній палаті (British Chamber of Commerce) дуже розкритикували цей захід уряду, як абсолютно кумеднмий і назвали його "киданням наперстку води у велике вогнище".

Початок видачі віз починається від першого жовтня, тобто через 5 днів.

Міністри кажуть, що цим заходом дуже хочуть забезпечити нам всім дуже радісне, гладке та затишне Різдво.

Яким воно буде, покаже тільки час, а наразі десь до 50% заправок у Британії вже повністю без палива, а на 50% решту довжелезні черги.

Разом з цим, видача віз з дозволами на працю для вище згаданих катеґорій працівників ніяк не означає, що всі вони відразу хлинуть у Британію.

За словами багатьох журналістів, цей уряд все більше перетворює Британію на "міжнародне посміховисько".

На сайті домашніх справ наразі ще жодної інформації про дані візи немає взагалі.

За нині:

Дописи:

В понеділок, 27 вересня 2021, Водій вантажівки в UK написали:
У новинах пояснили і про брексіт, і про короновірус, і про лінивих водіїв. А про те що водій працює по 15 годин на день як раб, тижнями спить у кабіні як пес у буді, їсть всякий непотріб як жебрак і за все це отримує зарплату меншу від прибиральниці не зшадав ніхто.
В понеділок, 27 вересня 2021, ддд написали:
Іще забули що ходить по нужді до кущів при дорозі і миється під дощем як бездомний
У вівторок, 28 вересня 2021, Новини Британії написали:
Вітання, Водій вантажівки в UK. Насамперед зауважте, що жодна стаття на цім сайті жодного разу не звинувачує водіїв в тім, що вони ліниві, чи в чімось подібнім. Проблема дефіциту палива, чи товарів у британських крамницях не виникла через будь-які якості водіїв, а насамперед і майже цілковито саме через Брекзит і насамперед тому, що, як Ви особисто дуже добре розумієте, коли Британія була частиною єдиного ринку ЄУ, то тут тоді також існувала європейська система перевезень вантажів, відповідно до якої будь-яка вантажівка постійно курсувала з товаром по дуже багатьох пунктах Європи, де у кожному пункті вивантажувала один товар і потім відразу завантажувала інший і потім у наступному пункті також виватажувала один товар і одночасно завантажувала інший і так далі, майже без зупину, тобто з максимальною ефективністю. Проте, коли Британія вирішила зробити дуже жорсткий Брекзит, тобто залишити європейський ринок, то вона себе фактично повністю відрізала від цієї системи і через це відразу на поверхню вийшла нестача водіїв, яка у Британії існувала завжди, так само, як вона існує у багатьох європейських країнах, але завдяки вище описаній системі, там ця нестача не має дуже неґативного впливу на перевезення товарів. Щодо культури, то будь-який анґлійський водій вантажівки завжди Вам скаже, що найгірші умови його праці серед практично всіх європейських країн, саме у Британії, що й пояснює те, чому саме у Британії по узбіччях доріг Ви найчастіше побачите дуже багато пляшок з жовтими сумішами. :)

   Ваш допис:






Читайте ще:

Заяви на візи подали тільки 127 водіїв Заяви на візи подали тільки 127 водіїв5.10.2021
Уряд вже подовжив візи до березня Уряд вже подовжив візи до березня2.10.2021
Заборонено введення ботокс молодим людям Заборонено введення ботокс молодим людям1.10.2021
Не пакуйте паливо у пластикові пляшки Не пакуйте паливо у пластикові пляшки30.09.2021
Знак GB на авто більше не є леґальним Знак GB на авто більше не є леґальним29.09.2021
Військо переведено у стан повної готовності Військо переведено у стан повної готовності28.09.2021
Брекзит : на британських заправках довжелезні черги Брекзит : на британських заправках довжелезні черги24.09.2021
Харчовики платитимуть за СО2 у 5 разів більше Харчовики платитимуть за СО2 у 5 разів більше22.09.2021
Уряд : без тепла не залишимось Уряд : без тепла не залишимось21.09.2021
Наші ґазові компанії можуть збанкрутувати в будь-який момент Наші ґазові компанії можуть збанкрутувати в будь-який момент20.09.2021

Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home