Працювати у СК зголосилися тільки 127 водіїв
go home

05.10.2021 - 10:06

Вівторок, 05 жовтня 2021 - 10:06

Працювати у СК зголосилися тільки 127 водіїв

Працювати у СК зголосилися тільки 127 водіїв
Поширити у: f   t   Whatsapp

Після того, як минулої п'ятниці у центральному уряді повідомили, що подовжують візи для водіїв вантажівок ще на три місяці, у вівторок стало відомо, що заяви на ці візи подали тільки 127 європейських водіїв танкерів (діжок).
Про це у розмові з проґрамою BBC Breakfast повідомив сам прем'єр-міністр, пан Борис Джонсон.

Напередодні практично всі брекзитні британські медіа стверджували, що після п'ятницевого оголошення станеться шалений наплив європейських водіїв.

Проте, у вівторок виявилось, що ці передбачення були надто оптимістичними.

Сам пан Бóрис Джонсон пояснив таку низьку зацікавленість європейців працювати у Британії тим, що зараз, за його словами, існує жахлива криза з водіями не тільки у Британії, але й у всіх європейських країнах.

Дана схема, про яку було оголошено у п'ятницю, 1 жовтня, надає європейським водіям танкерів право негайно розпочати працювати у Британії від жовтня і до кінця березня наступного року.

Проте, багато європейських водіїв, котрі вже влаштувалися працювати в інших європейських країнах, кажуть, що будь-які тимчасові візи ніяк їх не приваблюють і вони не хочуть залишати свою постійну працю тільки через те, що пів року зможуть працювати у Британії, а потім вона дасть їм копанця і депортує назад до дому.

Пан Джонсон також катеґорично заперечив, що у Британії криза з нестачею харчів у крамницях та пального на заправках і назвав це невеликими тимчасовими проблемами з постачанням через "шалені темпи підйому британської економіки після Кóвиду-19".

Коли його були запитали про те, чи може він ґарантувати, що наше Різдво буде без жодних проблем, то він цього ніяк не підтвердив.

Зі сторінки про ці візи, яку вже було розташовано на сайті уряду СК, виглядає так, що громадяни України в цю катеґорію водіїв не потрапляють через те, що першою вимогою для отримання дозволу на в'їзд є те, що цей дозвіл видається для тих громадян, котрі не потребують візи у СК.

Головними чотирма критеріями для Вас на отримання цього дозволу є те, що Ви:

- є громадянином країни, які не потребують візи на в'їзд у СК;
- маєте права на водіння танкерів кат.: С чи С+Е плюс акредитацію на танкери та небезпечні вантажі, яку наші водії розуміють, як ADR, і ці права було видано країною ЄУ, або ЄЕП, або Швейцарією;
- отримали листа на право водіння HGV танкерів відділом Бізнесу, Енерґії та Індустріальної Стратеґії (BEIS) центрального уряду СК;
- прибуваєте у СК між 1 та 15 жовтня з метою працювати, як водії танкерів.

Під час проходження кордону СК, Ви не маєте йти через електроні хвіртки, а через кабіни з прикордонниками, де маєте показати їм свій паспорт та вище згаданий лист від відділу (BEIS).

Повний процес подання заяв на візи для водіїв танкерів описано на сторінці уряду за адресою: gov.uk/guidance/concession-for-temporary-leave-to-allow-employment-as-hgv-fuel-drivers (з автоматичним перекладом через Ґуґл на нашу мову). Посилання на сторінку анґлійською: gov.uk - concession-for-temporary-leave-to-allow-employment-as-hgv-fuel-drivers.

За нині:Читайте ще:

В черзі на статус поселенців все ще 400К заяв В черзі на статус поселенців все ще 400К заяв14.10.2021
Уряд оголосив про дозволи на працю для забійників Уряд оголосив про дозволи на працю для забійників14.10.2021
Число вакансій найвище за 20 років Число вакансій найвище за 20 років12.10.2021
Прем'єр не стурбований зростанням цін Прем'єр не стурбований зростанням цін5.10.2021
Уряд вже подовжив візи до березня Уряд вже подовжив візи до березня2.10.2021
Видатні брекзитери злітають у прірву Видатні брекзитери злітають у прірву1.10.2021
Не пакуйте паливо у пластикові пляшки Не пакуйте паливо у пластикові пляшки30.09.2021
Знак GB на авто більше не є леґальним Знак GB на авто більше не є леґальним29.09.2021
Надійшло підтвердження про нові візи для працівників Надійшло підтвердження про нові візи для працівників26.09.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home