Загострюються стосунки між ЄУ та СК через П. Ірландію
go home

01.11.2021 - 07:35

Понеділок, 01 листопада 2021 - 07:35

Загострюються стосунки між ЄУ та СК через П. Ірландію

Загострюються стосунки між ЄУ та СК через П. Ірландію
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Після минулотижневих перемовин між командами Європейської Унії та Сполученого Королівства, стало зрозумілим, що стосунки між обидвома ніяк не покращились, а радше навпаки, загострилися ще більше.
Перемовини відбувались після того, як Британія звернулась до ЄУ з пропозицією повністю переписати північно-рландський протокол і найважливіше, цілковито викинути з нього будь-яку роль Європейського Суду у випадку необхідності розв'язання майбутніх суперечок.

ЄУ заявила, що ніяк на це не погодиться, але у відповідь була однобічно послабила санітарні та інші перевірки окремих товарів, які з боку Британії поступають у П. Ірландію, тобто на територію єдиного європейського ринку, і головним чином через те, що наразі стандарти обидвох залишаються практично тотожними.

Проте, в Лондоні заявили, що цих поступок їм замало і тоді знову розпочалися перемовини про північно-ірландський кордон.

В неділю ввечері, віце-президент Єврокомісії, пан Шефчович, який у ній займає роль відповідального за післябрекзитні стосунки з СК, повідомив, що він "все більше занепокоєний" тим, що уряд СК все впертіше намагається ставати на "шлях конфронтації", а не на шлях пошуку порозуміння.

Лорд Фрост, який є брекзитним міністром в уряді СК, та головою британської команди перемовників, зі свого боку звинувачує ЄУ в тім, що вона "нешанобливо поводиться" у питанні П. Ірландії.

Пан Шефчович також сказав, що про скасування ролі Європейського Суду не може бути ніякої мови.

Окремі, особливо європейські, аналітики порівнюють поведінку чинного британського уряду з поведінкою нудної дитинки, яка, коли щось потрібно, падає на землю, створює гістерію і тоді мама йде на всі поступки та задовольняє всі потреби аби тільки вгамувати дитя.

Додатково, серед все більшого числа британських журналістів все частіше ширяться чутки про те, що чинний британський прем'єр, пан Джонсон, може по Різдві оголосити про нові вибори десь на весні наступного року.

Ці чутки мають вельми вагоме підґрунтя, якщо взяти до уваги те, що всі оголошені зростання податків, які потягнуть за собою зростання цін та значне подорожчання життя, більшість британців почнуть серйозно відчувати десь в другій половині наступного року, після чого виграти вибори чинному урядові буде надзвичайно важко. Але до того часу пан Джонсон має дуже добру нагоду провести та можливо виграти вибори, що додасть до його прем'єрського стажу ще 5 років.

Пан Джонсон наразі має дуже міцну та вельми широку базу виборців, переважна більшість з яких належать до найнижчих прошарків населення СК, особливо Анґлії, які за своїм світоглядом та рівнем розвитку дуже нагадують базу прихильників колишнього американського президента, пана Трампа.

Аби підтримувати "бойовий дух" таких прихильників, панові Джонсону потрібно постійно мати ворогів аби прихильники весь час, та особливо перед виборами, відчували себе у небезпеці і дивилися на свого лідера, як на єдиного рятівника, а на його опозиційників, як на зрадників.

З огляду на це, пан Джонсон та його уряд, для затятих брекзитерів кращих ворогів ніж європейці та особливо французи, ніколи знайти не зможуть.

За нині:Читайте подібне:

Французи скасували запрошення Патель Французи скасували запрошення Патель27.11.2021
Французькі рибалки частково блокуватимуть порти Французькі рибалки частково блокуватимуть порти25.11.2021
Французи не запроваджуватимуть санкцій Французи не запроваджуватимуть санкцій5.11.2021
Франція заарештувала британські траулери Франція заарештувала британські траулери28.10.2021
Бюджет 22: зростання цін може сягнути 30-річного рекорду Бюджет 22: зростання цін може сягнути 30-річного рекорду28.10.2021
Число вакансій найвище за 20 років Число вакансій найвище за 20 років12.10.2021
Ціни на бензин найвищі за всі часи Ціни на бензин найвищі за всі часи25.10.2021
Зростання цін на харчі просто жахає Зростання цін на харчі просто жахає19.10.2021
Членові ПГ всунули ножа біля його церкви Членові ПГ всунули ножа біля його церкви15.10.2021
Уряд значно послабив правила каботаж Уряд значно послабив правила каботаж15.10.2021
Уряд оголосив про дозволи на працю для забійників Уряд оголосив про дозволи на працю для забійників14.10.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home