Французи не запроваджуватимуть санкцій
go home

05.11.2021 - 18:52

П'ятниця, 05 листопада 2021 - 18:52

Французи не запроваджуватимуть санкцій

Французи не запроваджуватимуть санкцій
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Після того, як під час перемовин між командами Франції та СК, Британія погодилась видати французьким рибалкам кілька десятків додаткових ліцензій на вилов риби у британських водах, Франція оголосила, що не буде запроваджувати санкцій проти СК і країни вже вкотре знову стали друзями.
Раніше, французький уряд поклав був Британії ультиматум про те, що якщо до 2 листопада не буде жодних зрушень у перемовинах про видачу ліцензій рибалкам, то вони почнуть запроваджувати санкції, які включатимуть посилення ретельності перевірок вантажів на кордоні, часткове обезструмлення острова Джерсей, який 95% своєї електроенерґії отримує з Франції, та запровадження ще інших перешкод.

Французи також відпустили з-під арешту британського рибальського човна, якого вони були заарештували за те, що його команда не мала ліцензії на вилов риби у водах ЄУ. Човна було відпущено після того, як його компанія погодилась виплатити штраф, суму якого не оприлюднюється.

Скільки саме додаткових ліцензій було видано, в уряді СК не оприлюднюють, але близькі до міністрів джерела повідомляють, що кілька десятків.

Радикально брекзитна преса Британії, особливо Дейлі Мейл та Дейлі Експрес, проте, повідомили своїм читачам, що битву виграно і що "Франція здалася та пішла на поступки".


Часопис Ґардіан також повідомляє, що британські супермаркети, через нестачу працівників, вже почали відвозити свиней та інших тварин на забій до Ірландії та Нідерландів, а потім імпортуватимуть його назад до Британії, що у свою чергу знову означає більше прибутків для європейців та менше для британців.

Найбільш цікавим тут є те, чи наші супермаркети далі продаватимуть це м'ясо, яке технічно вже буде вважатися європейським, як британське (British meat), та майже повністю загорненим у з британський прапор. Особливо цікаво, як від тепер називатиме своє м'ясо мережа супермаркетів Morrisons, яка у четвер вибачилась за те, що в окремих своїх супермаркетах продавала пташине м'ясо з написом посолене "не-європейською сіллю".
Дрони почали доставляти пошту Вивіска в одному з супермаркетів Морисонс, де пише non-eu сіль та перець.


За нині:Читайте ще:

У СК знову спалах пташиної ґрипи У СК знову спалах пташиної ґрипи8.04.2022
Французькі рибалки частково блокуватимуть порти Французькі рибалки частково блокуватимуть порти25.11.2021
Загострюються стосунки між ЄУ та СК через П. Ірландію Загострюються стосунки між ЄУ та СК через П. Ірландію1.11.2021
Бюджет 22: з нашої кишені за рік втече 3000 Бюджет 22: з нашої кишені за рік втече 300029.10.2021
Додано дві аґенції для працевлаштування на британських фермах Додано дві аґенції для працевлаштування на британських фермах29.10.2021
Франція заарештувала британські траулери Франція заарештувала британські траулери28.10.2021
Франція оголосила про введення санкцій Франція оголосила про введення санкцій28.10.2021
Ціни на бензин найвищі за всі часи Ціни на бензин найвищі за всі часи25.10.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home