Збільшується мінімальний вік одруження
go home

19.11.2021 - 17:46

П'ятниця, 19 листопада 2021 - 17:46

Збільшується мінімальний вік одруження

Збільшується мінімальний вік одруження
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Палата Громад британського парламенту проголосувала за збільшення мінімального віку одруження на території від 16 до 18 років.
Даний законопроєкт, який має назву Marriage and Civil Partnership (Minimum Age) Bill, все ще перебуває на стадії затвердження.

На даний час у Анґлії та Уельсі особи у віці від 16 до 18 років, які хочуть одружитись, мають отримати офіційний дозвіл від своїх батьків чи опікунів.

Багато також одружуються неофіційно у віці меншому ніж 16 років.

Той факт, що члени Палати Громад активного підтримали даний законопроєкт, вказує на те, що він незабаром стане законом, який зробить будь-які види одруження осіб у СК до 18 років незаконними.

Метою цього законопроєкту є запобігти змушеним одруженням проти волі молодих людей, бо у Британії подібні одруження дуже часто мають місце серед представників азійських, африканських та багатьох мусульманських громад, що у свою чергу потенційно руйнує життя багатьом молодим людям.

Законопроєкт було розроблено та внесено на розгляд консерваторкою, Леді Pauline Elizabeth Latham, яка представляє округ центрального Дербішиа (Mid Derbyshire).

За нині:Читайте ще:

Свідоцтва про одруження включатимуть прізвища матерів Свідоцтва про одруження включатимуть прізвища матерів4.05.2021
Закон : Акт про Відповідальність Мешканців від 1984 Закон : Акт про Відповідальність Мешканців від 1984
Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня Закон підписано : вільне пересування людей закінчується 31 грудня11.11.2020
Увійшли в дію обмеження у використанні грубок Увійшли в дію обмеження у використанні грубок1.05.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home