Французи скасували запрошення Патель
go home

27.11.2021 - 16:14

Субота, 27 листопада 2021 - 16:14

Французи скасували запрошення Патель

Французи скасували запрошення Патель
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Після того, як на початку цього тижня у протоці втопилися 27 міґрантів, які намагалися дістатися до Британії на надувному човні, який перевернувся і всі вони пішли під воду, уряди СК та Франції були спочатку домовились провести зустріч очільників внутрішніх справ обидвох країн аби запобігти подальшим втратам життя міґрантів.
Чинна домашня секретарка СК, пані Приті Патель, мала прибути до Калé в неділю, 28 листопада, але запрошення французького уряду було раптово відкликане.

Причиною відкликання запрошення став лист від чинного британського прем'єра, пана Бóриса Джонсона, чинному французькому президентові, панові Макрону, якого пан Джонсон спочатку оприлюднив на своїй сторінці у соцмережі Твітер, а потім відправив поштою, що у дипломатичній сфері є надзвичайно принизливим вчинком.

Також, у цьому листі пан Джонсон серед іншого закликав уряд Франції погодитись на спільне патрулювання французького узбережжя, не тільки французькими, але й також і британськими прикордонниками.

Додатково, у листі пан Джонсон також закликав Францію приймати назад до себе всіх тих міґрантів, які відпливають від її берегів до СК.

У відповідь на це, президент Макрон пояснив, що коли СК залишало Європейську Унію, то головними арґументами брекзитерів та самого пана Джонсона, серед іншого, було й те, що Брекзит принесе Британії повний суверенітет, бо ніби до Брекзиту вона цього суверенітету не мала.

І саме тому, за президентовими словами, пан Джонсон має добре усвідомлювати, що Франція, так само як СК, має мати право на власний суверенітет, який передбачає також і охорону власних кордонів.

На даний час команди Франції та СК нижчого рівня все ж таки продовжують намагатись вирішити проблему з міґрантами у протоці.

А тим часом, від початку цього року протоку перетнуло вже понад 25 тисяч міґрантів.

Попри чисельні заяви брекзитерів про те, що вихід СК з ЄУ значно знизить рівень міґрантів, які перепливають через протоку, бо Британія "візьме назад повний контроль над своїми кордонами", кількість міґрантів навпаки зростає та все більшими темпами.

Додаткового до цього, Брекзит зробив ситуацію з цими міґрантами набагато гіршою також і через те, що вийшовши з ЄУ Британія автоматично вийшла й з Дублінської конвенції, згідно з якою країни ЄУ приймають до себе міґрантів з інших країн ЄУ.

Відтак, у минулі роки, Британія могла щорічно відряджати до різних країн ЄУ десь по 2 чи 3 тисячі міґрантів, яким було відмовлено у статусі біженців у СК.

Проте, в цьому році Британія наразі змогла відправити до інших країн ЄУ тільки 7 міґрантів.

За нині:Читайте також:

Розташування міґрантів коштує понад мільйон щоденно Розташування міґрантів коштує понад мільйон щоденно2.02.2022
Міґрантами займатимуться військові Міґрантами займатимуться військові17.01.2022
Суд сказав, що азюлянти не порушники Суд сказав, що азюлянти не порушники21.12.2021
Протоку патрулюватиме літак Фронтекс Протоку патрулюватиме літак Фронтекс28.11.2021
Французькі рибалки частково блокуватимуть порти Французькі рибалки частково блокуватимуть порти25.11.2021
Французькі рибалки частково блокуватимуть порти Французькі рибалки частково блокуватимуть порти25.11.2021
Брекзит : Амазон припиняє приймання  Віза Брекзит : Амазон припиняє приймання Віза17.11.2021
Міґранти встановили новий рекорд Міґранти встановили новий рекорд12.11.2021
Загострюються стосунки між ЄУ та СК через П. Ірландію Загострюються стосунки між ЄУ та СК через П. Ірландію1.11.2021
Франція заарештувала британські траулери Франція заарештувала британські траулери28.10.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home