Літак патрулюватиме узбережжя протоки Ла-Манш, яку британці називають анґлійським каналом, з метою виявлення човнів міґрантів, які хочуть дістатися британського берега та потрапляють у лихо, аби якомога значніше знизити ризик фатальних ситуацій та зберегти життя людей.
Міністри також домовились про тіснішу співпрацю європейських країн у питанні приборкання нелеґальної торгівлі людьми.
Орґанізовані злочинні ґрупи, які переправляють міґрантів на територію Британії у надувних човнах, беруть за кожну людину понад дві тисячі євро.
Наступного року у Франції президентські вибори. Саме тому, чинний президент Макрон, який буде переобиратись на ще один термін, мусить показати, що він надзвичайно переймається цим питанням.
Разом з цим, окремі інші кандидати на посаду президента Франції, зокрема Мосьє Бертрóн (Xavier Bertrand), кажуть що коли вони сядуть за кермо, то посадять всіх цих міґрантів на пором, відправлять до Британії і хай вона сама займається їх долею.
Літак почне патрулювання від першого грудня цього року.