Суд сказав, що азюлянти не порушники
go home

21.12.2021 - 18:09

Вівторок, 21 грудня 2021 - 18:09

Суд сказав, що азюлянти не порушники

Суд сказав, що азюлянти не порушники
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Четверо іранських міґрантів, яких було виявлено британськими прикордонниками, коли вони вже були майже переплили протоку на надувних човнах, були визнані британським апеляційним судом такими, що їх прибуття у СК не було порушенням чинного законодавства і відтак не було незаконним.
Суд постановив, що не існує доказів того, що ці люди мали навмисний намір нелеґально в'їхати на територію СК.

Чоловіки перепливали протоку незалежно одні від одних.

Одні з них були виявлені британськими прикордонниками у 2019 році, інші у 2020.

Окремі з цих міґрантів тепер отримають гідну компенсацію від британського уряду, бо вже відбували покарання за "нелеґальний вхід на територію СК".

Чоловіки були придбали човни у торговців людьми на французькому боці, які займаються орґанізацією переправок міґрантів у СК за чималі суми.

Пана Бані, який дістався до СК перетнувши Туреччину, Ґрецію, Німеччину та Францію, було визнано винним у червні 2019 року в незаконному в'їзді у Британію, після того, як британські прикордонники були виявили його човен вже за кілька сот метрів від берега.

Пан Бані стверджує, що він християнин і змушений втікати з Ірану через те, що люди з цією вірою там дуже жорстоко переслідуються.

Під час проголошення постанови у вівторок, 21 грудня, апеляційний суд СК (Court of Appeal) звернув увагу на те, що той факт, що пана Бані було визнано винним у незаконному входженні на територію СК кілька років тому, є таким, що суперечить чинному законодавству королівства.

У постанові йдеться, що: "Якби він сам був висадився на берег, то тоді присяжні мали б право визнати його винним у незаконному прибутті у СК. ... Проте, якщо присяжні знали, що міґранта було привезено на територію СК працівниками прикордонної служби (UK Border Force), то вони мали розуміти, що він не чинив ніякого злочину.".

Решту троє вже також понад рік відбували покарання у в'язниці за "незаконне входження та допомогу іншим у входженні на територію СК".

У прикордонній службі повідомили, що завдяки вельми тихій погоді, за суботу та неділю, до британського берега з Франції дісталися ще понад 900 міґрантів.

За нині:Читайте ще:

Канал перетинають все більше міґрантів Канал перетинають все більше міґрантів21.03.2022
Міґрантами займатимуться військові Міґрантами займатимуться військові17.01.2022
Протоку патрулюватиме літак Фронтекс Протоку патрулюватиме літак Фронтекс28.11.2021
Французи скасували запрошення Патель Французи скасували запрошення Патель27.11.2021
У Британії різко впала імміґрація У Британії різко впала імміґрація25.11.2021
Міґранти встановили новий рекорд Міґранти встановили новий рекорд12.11.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home