Щодо інших країн СК, то по них немає даних.
В аналізі йдеться про те, що за чотири роки, від 2017 до 2021 включно, компанії спускали каналізацію безпосередньо від своїх споживачів прямо у річки понад три тисячі разів.
За приблизними підрахунками, найбільші водяні компанії, серед яких Southern Water, South West Water, Thames Water, United Utilities, Wessex Water, Yorkshire Water та Welsh Water, загалом за цей час випустили у річки ніяким чином необроблених відходів приблизно чотирьох з половиною мільйонів людей.
Фахівці кажуть, що каналізацію часто пускають у річки беззупинно тривалий час і часом навіть шість місяців безперестанку.
В уряді кажуть, що підготували нове законодавство, яке має жорсткіше карати за несанкціоновані випуски необробленої каналізації.