Уряд хоче дати бідним по £500
go home

21.01.2022 - 20:47

П'ятниця, 21 січня 2022 - 20:47

Уряд хоче дати бідним по £500

Уряд хоче дати бідним по £500
Поширити у:  f     t    Whatsapp

З центрального уряду СК витекла інформація про те, що міністри розглядають можливість одноразової виплати найбіднішим британцям у розмірі приблизно 500 фунтів, як допомогу у здоланні кризи господарствам, котрі не спроможні справитись з невпинним зростанням цін.
Повідомляється, що ця виплата стосуватиметься насамперед території Анґлії.

Аналітичний центр, який має назву The Social Market Foundation (SMF), до якого належать члени Палати Громад, як з боку консерваторів, так і з боку лейбористів, каже, що це було б дуже доброю ідеєю, яка може допомогти саме тим, хто найбільше цієї допомоги потребує.

Лейбористи, які на даний час перебувають в опозиції, вже кілька тижнів закликають уряд скасувати ПДВ на енерґоносії, що може послабити прийдешнє зростання цін на енерґоносії і відтак значно зменшити навантаження на особливо найбідніші британські ґаздівства.

Варто нагадати, що перед референдумом 2016 року, під час кампанії за вихід СК зі складу ЄУ, чинний прем'єр Джонсон обіцяв, що опинившись поза правилами реґулювання цін ЄУ Британія зможе повністю скасовувати ПДВ на енерґоносії та обіцяв, що ціни на практично всі товари та послуги після Брекзиту будуть значно нижчими.

Проте зараз пан Джонсон про всі ці обіцянки просто "забув" і чинна ситуація є такою, що канцлер просто не годен собі дозволити такої розкоші, як скасування ПДВ.

Нинішні новини:Читайте ще:

Найстрімкіше зростання цін за декаду Найстрімкіше зростання цін за декаду2.02.2022
Або працюйте не за фахом, або санкції Або працюйте не за фахом, або санкції27.01.2022
Борис Джонсон ☀ Час будувати мости Борис Джонсон ☀ Час будувати мости
Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС Ричард Бренсон закликає до другого референдуму за вихід з ЄС
Брекзит : корнвольці отримують у понад 30 разів менше Брекзит : корнвольці отримують у понад 30 разів менше19.03.2021
Ціни найвищі за останні 30 років Ціни найвищі за останні 30 років19.01.2022
Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид24.02.2021
Брат Бориса Джонсона пішов у відставку і закликав до другого референдуму Брат Бориса Джонсона пішов у відставку і закликав до другого референдуму9/11/2018

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home