Брекзит: біля Довера знову черги
go home

22.01.2022 - 14:27

Субота, 22 січня 2022 - 14:27

Брекзит: біля Довера знову черги

Брекзит: біля Довера знову черги
Поширити у:  f     t    Whatsapp

На під'їздах до одного з головних прикордонних вузлів південної Анґлії знову почали формуватися довжелезні черги вантажівок, які намагаються виїхати до країн Європейської Унії.
Черги формуються у європейському напрямку на шосе А20, не є постійними і за словами журналістів минулого тижня виникали чотири рази.

Представники порту Довера та Євротунелю, який розташований біля міста Фолькстоун, кажуть, що вони "використовують звичайний давно встановлений механізм проходу кордону вантажівками".

Представники поромної компанії DFDS кажуть, що останнім часом у них знову почали з'являтися "короткі черги" і пояснюють це тим, що вони зняли з експлуатації один пором.

Представники порту Довера також підтвердили, що упродовж кількох останніх днів на А20 час від часу виникають вельми довгі черги вантажівок.

Проте права смуга наразі залишається вільною для легкових авто і про їх затримки повідомлень ще не надходило.

Однією з причин затримок називають запровадження наступного етапу брекзитних перевірок, які рік тому було відтерміновано і які вступають в дію у цьому році. Окремі від початку цього року, інші вступають в дію від червня і потім від вересня.

Британський часопис Ґардіан застерігає також про те, що від вересня цього року черги у цих портах можуть виникнути вельми серйозні і через те, що тоді має почати діяти прикордонних біометричний контроль, подібний тим, які зараз діють на летовищах.

Це означає, що практично всім особам доведеться виходити з авто та автобусів аби проходити крізь біометричні брамки, що займатиме дуже багато часу і може спричинити значні корки у портах, на території терміналу Євротунелю та на шосе, які до них ведуть.

Цікаво, що БіБіСі написало статтю про ці черги аж на четвертий день після того, як про це вперши повідомили у Euronews.

Окремі з митних аґентів також повідомляють про те, що через запровадження окремих перевірок на в'їзд у СК від початку цього року, на французькому боці, у портовому місті Кале, також виникають черги відрізком до 30 км.Відео водія, зроблене кілька днів тому на під'їзді до Довера:


Нинішні новини:Читайте ще:

Брекзит : Nestlé перебирається назад до ЄУ Брекзит : Nestlé перебирається назад до ЄУ2.02.2022
Міґрантами займатимуться військові Міґрантами займатимуться військові17.01.2022
Франція послаблює вимоги в'їзду британців Франція послаблює вимоги в'їзду британців13.01.2022
Окремі компанії не стягуватимуть за роамінґ Окремі компанії не стягуватимуть за роамінґ10.01.2022
Скасовуються тести для прибульців Скасовуються тести для прибульців5.01.2022
Брекзит : обсяг експорту у Німеччину впав на понад половину Брекзит : обсяг експорту у Німеччину впав на понад половину11.03.2021
Пахне хаосом - Франція заборонила також і проїзд вантажівок Пахне хаосом - Франція заборонила також і проїзд вантажівок20.12.2020

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home