На головну

23.07.2015 - 21:28

У Євротунелі знайдено тіло підлітка

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсНа терміналі тунелю протоки біля міста Фолкстоун, що на південному узбережжі графства Кент, було знайдено тіло підлітка на одному з вагонів потяга компанії Юротанел (Євротунель).

Раніше, компанія Юротанел звинувачувала інтенсивну активність мігрантів на французькому боці тунелю за дуже велике накопичення вантажівок, довгі черги та тривалі затримки у перетині протоки між Британією та Францією.

Поліція Кент, при зупинці переправ через тунель та пороми, упродовж всього цього літа проводить операцію "Стек" (Operation Stack), метою якої є складання вантажівок на одній зі смуг автомагістралі М20, по якій подорожують вантажівки з Лондона та практично усієї Британії до терміналів Юротанел та поромів у порту міста Довер, для їх подальшого переправи до Франції.

За останніми повідомленнями поліції, операція Стек цього разу триватиме принаймні до неділі, 26 липня і довжину накопичування вантажівок подовжено до розв'язки №8, південного напрямку М20. Це означає, що довжина перекритої смуги, яку відвели під операцію Стек, рівна приблизно 70 кілометрів.

До цього всього, на вихідні ще й очікують сильні вітри та дощі, які прогнозують на п'ятницю вечір та суботу цілий день.

Центральний уряд Британії каже, що між кінцем серпня та початком вересня, переглядатиме операцію Стек.

Член Палати Громад від Ешфорд (південно-західний Кент), Деміан Ґрін (консерватор) каже, що: "Нам потрібне велике число стоянок для вантажівок по всій території графства Кент для того, аби розблокувати М20.".

Французький уряд розробив ряд пропозицій для того, аби зберегти робочі місця працівників поромної компанії МайФеріЛинкс на її терміналі у французькому місті Калей, і таким чином запобігти подальшим страйкам працівників компанії.

Ціле літо проводиться Операція Стек (Operation Stack)


Читайте більше про ці страйки на:
Французькі страйкарі знову зупиняють Євротунель Подібні статті:

В уряді не схвалюють пропозиції будівництва моста між Британією та Францією
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-33637756