Серед устаткування, яке через "дуже пильні та наполегливі" розрахунки британських державних службовців виявилось зайвим, є різні клінічні маски, халати, рукавиці та інше.
Устаткування, яке уряд придбав під час зростання епідемії, і якому вже зійшов термін дії, тепер доведеться викинути, або у кращому випадку, за практично безцінь, продати злиденнішим націям, яким воно ще може бути потрібне.
Тобто це черговий приклад того, як у Британії, навіть у вельми скрутні для більшості населення часи, уряд продовжує викидати на вітер навіть не мільйони, а вже цілі мільярди.
Найбільше грошей, 4,7 мільярди, було списано на устаткування, за яке уряд заплатив набагато більшу ціну ніж воно зараз коштує. Радше за все, ці гроші пішли у кишені друзів чи родичів міністрів та інших державних службовців, які тоді були швиденько позасновували власні фірми з продажу устаткування.
В уряді все одно виправдовують свої рішення у придбанні устаткування та стверджують, що 97% від всіх цих витрат є цілковито виправданими.
Інше устаткування, на суму 2,6 мільярдів, виявилось вже просто застарілим та непридатним для використання.
Проте у департаменті охорони здоров'я та соціального захисту стверджують, що вони це устаткування можуть продати іншим країнам або просто віддати доброчинним орґанізаціям. Тобто за словами уряду це вже не є викиданням грошей на вітер.