Королева найтриваліша зі всіх монархів
go home

06.02.2022 - 16:06

Неділя, 06 лютого 2022 - 16:06

Королева найтриваліша зі всіх монархів

Королева найтриваліша зі всіх монархів
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Чинна британська королева, Елізабет ІІ, стала найтривалішою особою перебування на британському престолі за всі часи.
Саме шостого лютого виповнюється рівно 70 років від того часу, коли після смерті свого батька, Короля Джорджа (Ґеорґ) Шостого, Елізабет стала королевою Британії.

Святкування платинового ювілею королеви на престолі переносять на травень - червень, коли у Британії краща погода. У минулі сторіччя більшість британських монархів, котрі не любили анґлійської погоди, майже все своє життя жили на території нинішньої Франції.

Королева Елізабет ІІ належить до німецької королівської династії, відомої, як Палата Заксе-Кобурґ та Ґоти (House of Saxe-Coburg and Gotha), яка походить з Палати Гановера (House of Hanover), яка між 17 та 20 сторіччями включно правила Гановером, Великою Британією та Ірландією і яка у свою чергу походить з Палати Брунсвик-Люнебурґ (House of Brunswick-Lüneburg), що нині також у західній Німеччині.

Після того, як представники династії оселилися у Британії, вони, через події пов'язані з першою світовою війною, змінили свою назву на Палату Уиндзора (House of Windsor), аби вона анґлійцям не різала в вуха.

Її Величність наразі ще залишається головихою держави у СК, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ямайці, Багамах, Ґренаді, Папуа Новій Ґвінеї, Острови Соломона, Тувалю, Санта Луція, Сант Китті і Невіс, Сант Вінсент і Ґренадини, Антиґуа-Барбуда, Барбадоси та Беліз.

Під час своєї промови в суботу, королева вперше дала зрозуміти, що наступним після неї королем буде її син, нинішній Принц Уельсу, Чарльз (Charles Philip Arthur George) і також сказала, що хоче аби його дружина, Герцоґиня Корнволу, Каміла Паркер-Боулз отримала титул Королева-Консорт.

Королева найтриваліша зі всіх монархів Принц Чарльз, його дружина Каміла (Герцоґиня Корнволу) та Елізабет ІІ. Позаду Принц Уильям та його дружина Кейті.


Нинішні новини:Читайте ще:

В понеділок позачерговий вихідний В понеділок позачерговий вихідний11.09.2022
Помер Принц Филип Помер Принц Филип9.04.2021
На похоронах співатимуть канони На похоронах співатимуть канони10.04.2021
У Палаці сприймають питання расизму дуже серйозно У Палаці сприймають питання расизму дуже серйозно10.03.2021
Вся королівська сім'я та правонаступництво Вся королівська сім'я та правонаступництво17.02.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home