Посол : українці здадуть руским все, що треба
go home

14.02.2022 - 06:39

Понеділок, 14 лютого 2022 - 06:39

Посол : українці здадуть руским все, що треба

Посол : українці здадуть руским все, що треба
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Чинний посол української нації у Сполученому Королівстві, пан Вадим Пристайко, у своїй розмові з БіБіСі повідомив, що українці вже готові відмовитись від будь-якого бажання долучитись до НАТО та піти на інші, за його власними словами, "серйозні поступки" перед рускою нацією.
Той факт, що українська нація, після всіх невпинних заяв її презідєнта, якого вона була обрали кілька років тому навіть попри те, що він все своє життя присвятив пропаґанді рускої мови та культури і який зараз звинувачує захід про нібито "розсіювання непотрібної паніки про неминучу атаку", тепер ця сама нація чомусь дуже зненацька почала обсиратися.

Проте, факт несподіваної срачки українців ніяк не означає, що рускі на них не нападатимуть.

Це тому, що на цьому світі першими завжди пердолять тих, що вже стоять раком, бо аби покласти когось в позу потрібні вельми серйозні ресурси, а українська нація завжди стає в позу добровільно.

Більше того, остання заява москальського посла означає, що українці вирішили зігнутися ще нижче та ще ширше розпістерти ноги, що згідно з нормальною лоґікою для будь-кого на цім світі просто означає, що українці ще більше хочуть аби рускі їх знову пердолили.

Чинний міністр закордонних справ українців, пан Кулеба, в понеділок, 14 лютого, також повідомив, що його уряд "негайно, упродовж 48 годин" шукає зустрічі з рускими за присутності потужних європейських націй аби вгамувати все більшу ймовірність нападу рускої нації на українську.

Виглядає так, що кієвські москалі, коли почули запах пороху, почали серйозно какати в штани, як вони це завжди робили упродовж сотень років.

Через кілька років чи через кілька десятків років, українці, як звичайна слабенька убога нація, як завжди, не зможуть сказати собі правди і відтак у всьому цьому самих себе звинувачувати не будуть і як нормальна курва, вони також не будуть звинувачувати тих, що їх пердолять, тобто своїх рускіх братьєв, чию культуру та реліґію вони найактивніше за всіх пропаґують кожного 7 січня, а натомість у всьому цьому, як завжди, звинувачуватимуть захід, точнісінько так само, як вони звинувачують захід у голодоморах і постійно стверджують, де більшість українців постійно та вперто стверджують що рускі того ніколи не робили.

Нинішні новини:Читайте ще:

Уряд оголосив руским пару санкцій Уряд оголосив руским пару санкцій22.02.2022
Уряд радить всім британцям негайно залишити Україну Уряд радить всім британцям негайно залишити Україну12.02.2022
Британцям радять залишити Україну Британцям радять залишити Україну24.01.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home