На головну

25.07.2015 - 03:29

Водій проїздив на тимчасових правах 40 років

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Водія легківки було зупинено на автомагістралі М5 і виявилось, що він 40 років мав тільки тимчасові права (provisional licence).

В четвер дорожня патрульна поліція, яка патрулює автомагістралі, зупинила водія на автомагістралі М5 біля міста Бросґроув, що у графстві Уорсестершиа.

Водій мав з собою в машині двоє онуків, доньку та дружину, яких поліція пересадила у свій транспорт і доставила до місця помешкання.

Тимчасові права (provisional licence) на водіння автомобілем видає державна реєстраційна агенція, DVLA, на прохання людини, яка або є громадянином чи чи громадянкою СК, або постійно проживає на території СК та після того, як їй чи йому виповнюється 17 років (для легкових авто) та інший вік для інших. Ці права підтверджують ідентичність особи і те, що вони є постійними мешканцями або громадянами СК. Тимчасові права головним чином видаються для навчання водіння автомобілем, після чого, при умові успішної здачі екзаменів, вони змінюються на справжні права. Попри те, що термін дії тимчасових прав 10 років, людина має фактично тільки 2 роки, аби навчитись та здати на постійні права. У іншому випадку потрібно знову йти на пошту, або онлайн, на сайті DVLA і отримувати нові тимчасові права.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-hereford-worcester-33651675

Подібні статті: