На головну

25.07.2015 - 15:13

HMRC націлюється на продавців Ebay

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Податкова служба Великої Британії націлюється на користувачів інтернет аукціону Ebay та інших онлайн крамниць, завдяки планам уряду збирати дані про фінансові онлайн операції.

Податкова хоче отримувати інформацію з таких компаній, як PayPal, що дозволить їй відстежувати фінансові операції користувачів мережі, котрі отримують прибутки від продажу товарів через Інтернет.

До переліку подібних компаній належать також онлайн крамниці з продажу програмного забезпечення Apple та Google.

Також, податкова хоче отримати дані про онлайн оренду житла через сайти, подібні Airbnb.

Якщо податкова отримає такий доступ, це дасть їй можливість зберігати ім'я, прізвища, адреси, та грошові надходження від користування подібними онлайн крамницями та аукціонами.

Згідно зі звітом видання Дейлі Телеґраф, яке посилається на вищих податкових аудиторів, цей крок означатиме збір величезної кількості даних і з цього приводу податковій спочатку буде необхідно інвестувати серйозні кошти на значне покращення своїх серверів баз даних та забезпечення їх захисту.

Згідно з чинним законодавством Сполученого Королівства, податки мають нараховуватись та платитись всіма мешканцями СК, незалежно від того, що б і де б людина не продавала.

Як стверджує сама HMRC, вона втрачає щороку мільярди фунтів на незадекларованих онлайн операціях, і якщо їй вдасться отримати право доступу до вище зазначених онлайн ресурсів, то упродовж наступних п'яти років вона зможе додаткових 860 мільйонів фунтів податків.

У минулому, державні організації СК вже мали проблеми з втратою особистих даних мільйонів людей через успішні хакерські напади. То ж найприємнішою ця новина є саме для них і вони вже мабуть добре потирають руки.


джерело: http://www.independent.co.uk/

Подібні статті: