Джонсон впоров чергову дурницю
go home

20.03.2022 - 07:56

Неділя, 20 березня 2022 - 07:56

Джонсон впоров чергову дурницю

Джонсон впоров чергову дурницю
Поширити у:  f     t    Whatsapp

В неділю зранку у британському політикумі, та й у багатьох інших сферах суспільства, виник черговий скандал після того, як чинному прем'єрові, панові Джонсону, вдарило в голову прирівняти війну українців проти руских з голосуванням британців, зокрема анґлійців та уельсьців, за вихід СК зі складу ЄУ.
Пан Джонсон, під час свого виступу перед прихильниками Торі, на конференції у місті Blackpool, в суботу ввечері, зокрема сказав: "Я знаю, що інстинктом людей цієї країни, так само, як і українців, є завжди обирати волю.
Я можу дати Вам кілька вельми видатних недавніх прикладів.
Коли британські люди голосували за Брекзит у таких великих, великих числах, я не вірю, що це було тому, що вони були ненависниками іноземців.
Це тому, що вони хотіли мати волю робити речі по-іншому і також аби ця країна отримала змогу сама собою керувати.
".

Пана Джонсона тоді так несло, що він також прирівняв бажання британців вакцинуватись від коронавірусу з тим, що "вони хотіли продовжувати свої нормальні справи і їм набридло аби їм казали, що робити і як жити такі люди, як я".

Щодо "у великих, великих числах", то аби поправити чергову брехню прем'єра, варто зазначити, що за вихід тоді були проголосували 51,9% від 72% британських виборців, котрі брали участь у голосуванні. А якщо порівняти це зі всім тодішнім населенням СК (десь 65 млн.), то 17,4 мільйони, які голосували за вихід, це тільки трохи більше чвертки.

Відразу після цього виступу вибухнула значна критика з боку практично всіх політичних партій СК і також викликала неабияку реакцію та критику з боку багатьох провідних політиків ЄУ.

Справа в тім, що прирівнювання Брекзиту до боротьби українців проти руского поневолення фактично вказує на те, що ЄУ ніби вже атакує Британію і хоче знищити британську націю і навіть попри те, що ЄУ взагалі немає війська.

Колишній президент Євроради, пан Дональд Туск, назвав виступ британського прем'єра дуже образливим.

Член Палати Лордів, консерватор, як і Джонсон, Лорд Барвел, сказав, що прирівнювання голосування на референдумі з ризиком смерті і киданням себе під кулі та бомби і саме задля того, аби якраз і стати частиною ЄУ, є абсолютною дурницею.

Чинний лідер британських ліберал-демократів, Сер Ед Дейві, назвав джонсонове плетіння "зневагою" до людей України.

Згодом, пан Туск на своїй сторінці у мережі Твитер написав: "Борисе, ваші слова плюгавлять українців, британців та здоровий глузд".

Колишній бельґійський прем'єр та пізніше відповідальний за справи Брекзиту у Європарламенті, пан Guy Verhofstadt, назвав виступ Джонсона "божевільним".

Член Палати Громад, також Торі, пан Тобіас Елвуд (Tobias Ellwood), який займає посаду голови парламентського комітету з питань оборони, на своїй сторінці у Твитері написав: "Порівнювання боротьби українців проти тиранії Путіна з голосуванням британців на референдумі руйнує нашу державну мудрість, яку ми мали б постійно демонструвати.".

Сер Дейві написав: "Прирівнювання референдуму до втікання жінок та дітей від бомбів є зневагою до кожного українця та кожної українки. Це вже, як Базиль Фолті (Basil Fawlty).


Інше за нині:Читайте ще:

Всіх азилянтів чоловіків відправлятимуть до Руанди Всіх азилянтів чоловіків відправлятимуть до Руанди14.04.2022
Джонсна та Сунака оштрафовано за вечірки Джонсна та Сунака оштрафовано за вечірки12.04.2022
Відкрито центр допомоги Україні Відкрито центр допомоги Україні12.04.2022
В лондонському аквацентрі витік ґазу В лондонському аквацентрі витік ґазу23.03.2022
Уельсьці пропонують українцям безкоштовні помешкання Уельсьці пропонують українцям безкоштовні помешкання22.03.2022
Безкоштовні потяги для українських біженців Безкоштовні потяги для українських біженців22.03.2022
На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину21.03.2022
Лейбористи закликають Бóриса Джóнсона вибачитись за образу Президента Франції Лейбористи закликають Бóриса Джóнсона вибачитись за образу Президента Франції
Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид Bermann: Джонсон брехун, який всі негаразди з Брекзитом зіпхає на Ковид24.02.2021
Борис Джонсон ☀ Час будувати мости Борис Джонсон ☀ Час будувати мости
Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу Брекзит: Джонсон хоче аби Ви їли британську рибу25.02.2021
Брекзит : Шотландець скине зігнилі молюски під брамою Вестмінстера Брекзит : Шотландець скине зігнилі молюски під брамою Вестмінстера14.01.2021

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home