На головну

25.07.2015 - 21:30

Спікер Беркоу витягував з державної казни 172 фунти за таксі в 1 кілометр

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВід Уестмінстера (Будинку Парламенту) до Карлтон Гаус Терейс (Carlton House Terrace) нормальній людині потрібно тільки 10 хвилин аби зайти пішки та по дорозі ще й пишатись дивовижною вулицею Григоріанської епохи, на якій розташовані видатні установи, академічні спілки та найпотужніші підприємства. Проте, якщо ви все ж таки бажаєте проїхати цю відстань на чорному кебі, то це коштуватиме вам 7 фунтів.

Але спікер Палати Громад британського парламенту, Джон Беркоу, не забажав йти пішки чи їхати на чорному кебі, а замість того наймив собі шикарне авто з шофером для максимального комфорту, що коштувало 172 фунти, які він потім вимагав з державної казни, як ділові витрати.

Пан Берков також витратив 367 фунтів за здійснення подібної подорожі до летовища Лютон (відстань у 50 кілометрів) для того, аби там виступити з промовою на тему повернення репутації членів парламенту після того, як багатьох з них було звинувачено, а окремих і засуджено за те, що вони незаконно вимагали з державної казни надто великі кошти на погашення власних витрат, пов'язаних з їх діяльністю.

Варто згадати, що сам пан Беркоу є сином власника однієї з компаній малих таксі Лондона, так званих мінікебів, які використовують звичайні ліцензовані легківки, а не чорні лондонські кеби.

Медіа компанія, Press Association, скориставшись актом вільного доступу до інформації, отримала ці дані від державних органів, котрі стежать та звітують про витрати державних службовців.

Квитанції пана Беркоу також показують, що він використовував офіційний автомобіль для поїздки до Кентербері на інавгурацію чинного архієпископа Кентербері, Джастина Уелбі, у 2013 році. Вартість цієї поїздки коштувала британським платникам податків 524 фунти.

Його присутність на добродійній вечері у готелі Дорчестер, який розташований 2 кілометри від будинку парламенту, коштувла 144 фунти, а трикілометрова поїздка від будинку парламенту до вокзалу Кинз Крос коштувала 168 фунтів.

Коли він їхав до катедрального собору Св. Павла (St Paul’s Cathedral) на похорон Баронеси Течер у 2013 році (відстань трішечки більше ніж 2 км), то це коштувало 158 фунтів.

Загалом, John Bercow, за останній рік витягнув з державної казни 31400 фунтів на витрати пов'язані з діловими поїздками та проживаннями в готелях. Подібні статті:

Теріза Мей закликає до нового процедури оскарження сексуальних домагань на членів парламенту
джерело: http://www.independent.co.uk