Понад двісті українців отримали візи до Шотландії
go home

04.04.2022 - 19:33

Понеділок, 04 квітня 2022 - 19:33

Понад двісті українців отримали візи до Шотландії

Понад двісті українців отримали візи до Шотландії
Поширити у:  f     t    Whatsapp

У Шотландії, за схемою Доми для України, видали візи для 210 українців, які виявили бажання мешкати у цій країні Сполученого Королівства.
І це попри те, що загалом по СК, заяви на поселення у себе українських біженців за цією схемою вже повністю подали та підтвердили 32 200 британців, тобто тих, що мешкають у Британії.

Перша міністерка Шотландії, пані Нікола Сторджин, каже, що цього "жахливо мало".

В уряді СК кажуть, що видають українським біженцям візи "так швидко, як це можливо".

Від 14 березня цього року, тобто від того дня, коли у СК почала діяти ця схема, домашні справи спроміглися видати тільки 4 700 віз, що є менше ніж 15% від всіх поданих заяв.

Ще 24 тисячі віз було видано українським біженцям за сімейною схемою, тобто котрі хочуть прибути у СК, як члени родин. Ця схема не є тією самою схемою, що Доми для України (Homes for Ukraine) і відтак не передбачає виплати спонсорських 350 фунтів тим, що оселяють у себе українських біженців, котрі є членами їх сімей.

Проте, з цим ще не все до кінця зрозуміло і якщо Ви хочете отримати ці гроші, то найкращим шляхом є пробувати це зробити.

В уряді Шотландії раніше вже заявляли, що хочуть виступити суперспонсорами українських біженців і пообіцяли, що нададуть українцям тимчасове житло відразу, а вже потім, поступово розселятимуть по різних шотландських оселях.

Проте, у центральному уряді СК спроміглися видати для українських біженців, котрі хочуть оселитись у Шотландії, тільки 210 віз.

180 Зі всіх цих віз було видано особам, котрі вже мають визначених індивідуальних спонсорів у Шотландії, а решту 30 для тих, що подавали заяви на спонсорство через уряд Шотландії, тобто через суперспонсорування біженців.

Пані Сторджин дуже розкритикувала кволість центрального уряду і зокрема сказала: "Процес переведення заяв у візи є неприйнятно кволим. Уряд СК підводить людей України і також підводить людей по всій Шотландії, котрі виявили бажання відкрити свої оселі для українських біженців.".

На відміну від інших європейських країн, уряд СК хоче, аби всі біженці обидвох схем мали дозволи на в'їзд у СК перед в'їздом, а не отримували їх після в'їзду.

Проте, пані Сторджин разом з іншими представниками опозиційних партій королівства, дуже критикують цю політику і закликають уряд зробити так, як це роблять всі європейські нації, тобто спочатку пустити до себе біженців, а вже потім займатися їх реєстрацією та оформленням всіх необхідних документів.

У Шотландії, так само, як у більшості європейських країн, вельми скорочується населення і запрошення до Шотландії біженців, головну масу яких складають особливо жінки, має дуже значну перспективу розмноження населення країни. Адже на цьому світі, чим більше будь-який вид має представників жіночої статі, тим швидшими стають темпи розмноження населення цього виду.

Таку унікальну можливість від часу закінчення другої світової війни, тобто коли у Європі був почався так званий бейбі-бум, європейці отримують вперше, бо до цього часу головну масу міґрантів до країн Європи складали представники чоловічої статі.

Додатково, прибуття у Європу великої кількості дітей, також вельми ефективно вирішує проблему інтеґрації міґрантів у місцеві громади та суспільства, тобто проблему, яка упродовж останніх років найбільше морочила голови європейцям та особливо їх політикам.


Інше за нині:Читайте ще:

Візи у Шотландію отримали вже 570 українців Візи у Шотландію отримали вже 570 українців8.04.2022
Брекзит : у Довері провал митної системи Брекзит : у Довері провал митної системи8.04.2022
У Шотландії скасовано маски У Шотландії скасовано маски4.04.2022
В Анґлії дозволено щеплення дітей В Анґлії дозволено щеплення дітей2.04.2022
Бюджет 2022 : весняне звернення Бюджет 2022 : весняне звернення23.03.2022
Уельсьці пропонують українцям безкоштовні помешкання Уельсьці пропонують українцям безкоштовні помешкання22.03.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home