go home

Оновлено: 08.04.2022 - 15:37

Оновлено: П'ятниця, 08 квітня 2022 - 15:37

Хаос у Довері: рада хоче оголосити головний ніцидент

Хаос у Довері: рада хоче оголосити головний ніцидент
Поширити у: f   t   Whatsapp

У районній раді міста Довера, що у ґрафстві Кент, заявили про те, що готуються оголосити "головний інцидент" ("a major incident") на той випадок, якщо у найближчі кілька днів ситуація з чергами вантажівок на автобанах та шосе на під'їздах до порту Довера не покращиться.
Ситуація наразі продовжує загострюватись і окремі британські медіа повідомляють вже про 20-кілометрові черги, у яких мандрівники простоюють годинами.

Ситуація також загострюється ще більше через те, що від цього понеділка у СК почались великодні канікули та відповідно відпустки, під час яких люди намагаються виїхати з дітьми у цивілізований світ аби відпочити, насолодитись весняною погодою та набратись сил для подальшої натхненної праці у СК.

У відкритому листі, голова районної ради міста Довера (Dover District Council (DDC)), пан Trevor Bartlett (консерватор), написав, що "не буде знову терпіти тотальний корок під час ще одних вихідних".

Черги на автобані М20 та шосе А20 продовжують зростати і також зростають черги на інших шосе та дорогах на під'їздах до Довера через те, що водії намагаються обирати різні об'їздні шляхи, але цим самим ще більше погіршують собі ситуацію.

Пан Бартлет зокрема написав: "Ми відстежуватимемо ситуацію дуже ретельно упродовж прийдешніх вихідних і я не вагатимусь надати офіцерам ради повноваження оголосити головний інцидент, особливо, якщо ми знову почнемо бачити ознаки корків у самому місті, які ми спостерігали упродовж минулих вихідних.".

Оголошення головного інциденту означає, що орґани районної влади вдаватимуться до більш нагальних дій. Що це означає у буквальному сенсі, ніхто не годен сказати.

Тим часом, за словами БіБіСі, на автобані М20, який з'єднує Лондон з Довером і є головною анґлійською артерією до Європи, вже повністю перекрито одну смугу довжиною у 37 км. Це стало можливим через запуск центральним урядом так званої Операції Брок (Operation Brock), яка дозволяє вантажівкам, котрі прямують до Довера використовувати один бік М20, у той час, коли інший бік чи іншу смугу використовують інші транспортні засоби.

Це у свою чергу частково перекриває та обмежує протилежний рух транспорту, тобто засобів, що прямують у напрямку Лондона.

Нормально, задіяння Операції Брок дозволяє успішно розташувати десь біля 2 тисячі вантажівок. Зараз межі цієї операції, тобто довжину перекритого автобану, вже було подвоєно, бо у черзі вже стоять не дві, а чотири з половиною тисячі вантажівок.

Керівництво Порту Довера, зі свого боку, повідомило, що упродовж минулих вихідних вони обслужили біля 30 тисяч пасажирів, що за їх словами є у тричі більше ніж цих самих вихідних минулого року, коли люди утримувались від мандрівок за кордон через ситуацію з коронавірусом та значними обмеженнями з боку французів.

Тим часом, у середу, шостого квітня, компанія P&O оголосила про те, що "почала думати" про відновлення рейсів своїх поромів, але не повідомляється, чи ці пороми вже матимуть нових працівників з індуських аґенцій, чи інших.

Водії вантажівок, також повідомляють, що навіть попри запуск Операції Брок, жодних туалетів до цього часу ще не було встановлено. Ми всі добре розуміємо, що це означає.

Хаос у Довері: рада хоче оголосити головний ніцидент Фото взяте на ще одному автобані - М2, біля з'їзду у місто Faversham, 40 км на північ від Довера.Інше за нині:

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:


Читайте ще:

При перетині каналу мати з собою харчі та воду При перетині каналу мати з собою харчі та воду9.04.2022
Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет Брекзит : Кент перетвориться з анґлійського саду у анґлійський туалет12.11.2020
В Довері далі довжелезні черги В Довері далі довжелезні черги2.04.2022
На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину На P&O працюватимуть індуси за £2 на годину21.03.2022
Канал перетинають все більше міґрантів Канал перетинають все більше міґрантів21.03.2022
P&O Ferries банкрутує P&O Ferries банкрутує17.03.2022
У Довері капець У Довері капець23.12.2020
Брекзит: французькі рибалки погрожують заблокувати порти Брекзит: французькі рибалки погрожують заблокувати порти24.04.2021

Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju