Британці пропонують українкам житло в обмін на секс
go home

14.04.2022 - 09:36

Четвер, 14 квітня 2022 - 09:36

Британці пропонують українкам житло в обмін на секс

Британці пропонують українкам житло в обмін на секс
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Згідно з повідомленнями британського Таймс, яка пару тижнів тому провела своє власне розслідування, британські чоловіки, особливо не одружені, або ті, що за таких себе видають, все більше та все активніше полюють за та пропонують українським біженкам, з дітьми, чи без дітей, свої помешкання, але тільки в обмін на сексуальні задоволення.
Згідно з останніми даними ООН, Україну залишили вже понад 10 мільйонів біженців, майже всі з яких є жінками та дітьми.

Нещодавно британським урядом було запущено схему Доми для України, згідно з якою будь-які британці, що мають вільну кімнату, мають змогу подати заявки на розташування у своїх помешканнях українських біженців, за що уряд платитиме їм по 350 фунтів щомісяця.

Уявіть собі, що на додаток до цього Ви будете отримувати ще й безмежні сексуальні задоволення від якоїсь україночки, а можливо й додатково також і від її донечки, і плювати, що її чоловік у той самий час гине під кулями руских кулеметів.

Це не життя, а просто рай.

Саме на таку ситуацію звертають увагу не тільки різні доброчинні орґанізації, але й також ООН, яка офіційно звернулася до уряду СК аби той подбав про запобігання подібної практики у Британії, бо вони також кажуть, що отримують багато повідомлень про таку практику.

У своєму недавньому розслідуванні, британський часопис, The Times, найняв 22-річну українку на ім'я Наталя, яка є мешканкою Кієва і яка видала себе за українську біженку та подала у різних ґрупах мережі Фейсбук прохання про помешкання у Британії.

Буквально у лічені хвилини її почали бомбардувати різні британські чоловіки та надсилати чисельні приватні повідомлення, часто з дуже непристойними словами та реченнями, які мали жорстку сексуальну тематику.

Таймс не оприлюднює назви Фейсбук ґрупи, але каже, що це одна з найбільших британських ґруп.

Один з користувачів надіслав Наталі приватне повідомлення, у якому йдеться: "Я маю більше ліжко. Ми можемо спати разом.".

Інший написав: "Я готовий тобі допомогти і можливо ти також можеш допомогти мені.

У ще одному, 47-річний британець запитав Наталю, чи вона самотня, після чого запропонував спати і навіть потім одружитись.

Ще один британець надіслав їй приватне повідомлення, у якому йдеться, що він навіть і не думає надавати їй своє житло, якщо вона не погодиться на прямі сексуальні стосунки і від самого початку.

Один з британців, який пропонував житло тільки за секс, навіть написав Наталі, що він вже подав заявку на прийняття до себе української біженки і вже навіть пройшов всі потрібні перевірки на безпеку. Він є учасником однієї з фейсбучних ґруп, метою якої є розселення українських біженців.

За два дні після оголошення Наталя отримала від британських чоловіків 75 приватних повідомлень з пропозицією житла в обмін на секс. За повідомленням Таймс, 41 з цих повідомлень було від чоловіків, котрі називали себе неодруженими або самотніми.

Один з представників доброчинної орґанізації, яка має назву Refugee Action, каже, що: "Що ми тут маємо, це те, що дана урядова схема, навіть якщо й перевіряє заявників, то тільки на кримінал і жодним чином не запевнюється в тім, що ця схема не зробить дуже багато українок та й можливо їх дітей у Британії жертвами різних сексуальних злочинів, про які, дуже можливо, ніхто ніколи не довідається, бо багатьом цим жінкам буде дуже неохоче та соромно кому-небудь про це згадувати.".


Інше за нині:Читайте ще:

У Британію в'їхало вже понад 27К українських біженців У Британію в'їхало вже понад 27К українських біженців2.05.2022
Схему Доми для України планували аби провалювати справи Схему Доми для України планували аби провалювати справи23.04.2022
Вже понад 100К українців подали на в'їзд у СК Вже понад 100К українців подали на в'їзд у СК22.04.2022
Тваринні нації не братимуть участі у Уимблдоні Тваринні нації не братимуть участі у Уимблдоні20.04.2022
Ще один Торі пішов за педофілію Ще один Торі пішов за педофілію15.04.2022
Оприлюднено останню статистику по українських біженцях Оприлюднено останню статистику по українських біженцях14.04.2022
Всіх азилянтів чоловіків відправлятимуть до Руанди Всіх азилянтів чоловіків відправлятимуть до Руанди14.04.2022
Наші гроші використовують для купівлі сексу Наші гроші використовують для купівлі сексу12.04.2022
Відкрито центр допомоги Україні Відкрито центр допомоги Україні12.04.2022
Візи у Шотландію отримали вже 570 українців Візи у Шотландію отримали вже 570 українців8.04.2022
Уельсьці пропонують українцям безкоштовні помешкання Уельсьці пропонують українцям безкоштовні помешкання22.03.2022
Схема може спричинити експлуатацію українців Схема може спричинити експлуатацію українців16.03.2022
Британці масово подають заяви на притулок українцям Британці масово подають заяви на притулок українцям2.04.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home