На головну

26.07.2015 - 15:34

Подолання затримок виплат малим підприємствам

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсКомісар Сполученого Королівства з проблем малого бізнесу має допомогти малим підприємствам подолати проблему запізнень в оплаті за їх товари та послуги.

За останніми оцінками, малим фірмам та компаніям, загалом, винні 26 мільярдів фунтів, а вибивання боргів та переслідування боржників коштує малим підприємствам мільйони фунтів.

Міністр з Бізнесу, Anna Soubry, каже, що уряд намагатиметься подолати дисбаланс влади між малими та великими підприємствами Сполученого Королівства.

У федерації малих підприємств вітають ініціативу уряду, але кажуть, що дана програма з подолання затримок та відстрочень оплат великих компаній малим, повинна мати пристойну фінансову підтримку.

Для подолання цієї проблеми уряд планує утворити службу примирення, метою якої стане залагодження суперечок у питаннях подолання заборгованостей великих компаній малим без необхідності звертання до суду, що допоможе малим фірмам заощадити великі кошти.

У своєму законопроекті про підприємництво (Enterprise Bill), уряд планує запровадити посаду державного Комісара, котрий перейматиметься простроченими оплатами та подоланням культури залякувань великими компаніями малих, з метою зниження цін на закупівлі товарів та послуг.

Чинною культурою великих компаній щодо малих є залякування з метою зниження цін та тривалі затримки у перерахуванні коштів.

Власники малих підприємств Британії скаржаться на постійні тривалі затримки в отриманні оплат за свої послуги аж до межі загрози зупинки їх власного бізнесу і часто до межі банкрутства. Вони також скаржаться, що мають дуже мало шансів витягування боргів через суди, від'як великі фірми та компанії мають набагато більші ресурси для фінансування великого війська найвпливовіших адвокатів високого ґатунку.

Проблема тут також в тім, що уряд, як правило, намагається жодним чином не вмішуватись у діяльність приватного сектору економіки. Проте, якщо десь справді є серйозна проблема, то в уряду немає іншого виходу, як запроваджувати відповідне законодавство. Подібні статті:
джерело: www.bbc.co.uk www.bbc.co.uk