Брекзит : перевірки імпорту знову відтерміновано
go home

30.04.2022 - 14:33

Субота, 30 квітня 2022 - 14:33

Брекзит : перевірки імпорту знову відтерміновано

Брекзит : перевірки імпорту знову відтерміновано
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Вже четвертий раз від тоді, коли чинний британський прем'єр Джонсон оголосив всім, що Брекзит завершено, його ж уряд оголосив про те, що СК далі відтерміновує митні перевірки багатьох харчових продуктів, які ввозяться у Британію з країн ЄУ.
В уряді нарешті визнали, що запровадження перевірок, яке першопочатково мало мати місце ще у червні 2021 року, було б дуже руйнівним для забезпечення безперебійного постачання продуктів харчування, які ми споживаємо, переважна більшість з яких постачаються нам з країн Європейської Унії.

Чинний міністр центрального уряду "з переваг Брекзиту", пан Джейкоб Ріс Моґ (Jacob Rees-Mogg), консерватор та один з найпалкіших брекзитерів, який мив своїм послідовникам мозок тим, що "ми їм потрібні більше ніж вони нам" і стверджував, що відтак будучи поза межами ЄУ ми матимемо всі ті ж самі переваги, що й інші члени ЄУ, але одночасно матимемо повну волю рішень, вже тепер каже, що ми маємо насолоджуватись перевагами принципів вільної торгівлі.

Проблема тільки в тім, що через це відтермінування вільною торгівлею насолоджуються саме країни ЄУ, але ніяк не ми, бо перевірки у бік ЄУ є вельми ретельними, а перевірок у наш бік майже немає взагалі, тобто реалії виходять рівно навпаки: вони нам потрібні більше ніж ми їм.

Він також повідомив, що цього разу уряд відтермінував початок перевірок продуктів харчування при завозі у СК аж до кінця 2023 року.

В уряді пана Джонсона вже починають розуміти, що таке швидке та дике зростання цін для населення, яке могли ще більше підсилити ці перевірки, може дуже легко забезпечити Торі провали на подальших виборах на кілька років вперед.

Пан Ріс-Моґ також сказав, що запровадження котролю на імпорт було б "дією самопошкодження".

Щоправда він так і не сказав своїм прихильникам, що голосування за Брекзит у 2016 та потім за Торі у 2019, було насправді ще більшим самоушкодженням ніж тільки введення контролю на імпорт.

За оцінками аналітиків, введення контролю на імпорт продуктів з ЄУ у СК, зібльшило б ціни на окремі наші харчі ще десь на 50-70%.


Інше за нині:Читайте ще:

Брекзит : економіка СК продовжує скорочення Брекзит : економіка СК продовжує скорочення12.05.2022
Понад 2М мають брак харчування Понад 2М мають брак харчування9.05.2022
Банк Анґлії знову підвищив ставку Банк Анґлії знову підвищив ставку5.05.2022
Соняшникова олія може не мати соняшнику Соняшникова олія може не мати соняшнику1.05.2022
Міністри хочуть техогляд раз на два роки Міністри хочуть техогляд раз на два роки27.04.2022
P&O Ferries відновлює рейси через протоку P&O Ferries відновлює рейси через протоку27.04.2022
Звіт : ціни зростають через Брекзит Звіт : ціни зростають через Брекзит27.04.2022
Брекзит : заяви європейських студентів впали на половину Брекзит : заяви європейських студентів впали на половину26.04.2022
Брекзит : торгівля з ЄУ на найнижчому рівні Брекзит : торгівля з ЄУ на найнижчому рівні26.04.2022
Супермаркети обмежують продаж олії Супермаркети обмежують продаж олії23.04.2022

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home