Торі за перегляд порну пішов у відставку
go home

01.05.2022 - 17:00

Неділя, 01 травня 2022 - 17:00

Торі за перегляд порну пішов у відставку

Торі за перегляд порну пішов у відставку
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Тепер вже колишній член Палати Громад від консервативної партії (Торі), пан Ніл Периш (Neil Parish), надіслав чинному голові палати, панові Линдзей Гоіл, прохання про відставку після того, як кілька членок палати, також від Торі, повідомили, що під час одного з засідань бачили, як пан Периш дивився порно відео на своєму мобільному телефоні.
Сам пан Периш, який також є фермером, пояснює свої дії тим, що намагався шукати в інтернеті інформацію про трактори, але замість тракторів йому чомусь там трафилось відео з порноґрафією.

Кілька днів після повідомлення пан Периш всіляко виправдовувався різною арґументацією свого вчинку, але врешті-решт він все ж таки вирішив подати прохання про відставку.

У Палаті Громад пан Периш, якому вже 65 років, представляв виборчий округ Tiverton та Honiton, який розташовується у ґрафстві Девоншиа (Девон), що у південно-західній Анґлії.

Британський Ґардіан також повідомляє, що цей вчинок може також означати, що пан Периш, попри відставку, може також потрапити під кримінальне розслідування.

Після того, як на поверню вийшов цей скандал, британська преса почала також писати й про те, що постійні п'янки та інші, вельми та дуже вельми непристойні вчинки, у британському парламенті є вельми звичною культурою і мають місце вже багато десятків років.


Інше за нині:Читайте ще:

В Анґлії найбільші втрати у консерваторів В Анґлії найбільші втрати у консерваторів7.05.2022
Схема Доми для України небезпечна для біженців Схема Доми для України небезпечна для біженців4.05.2022
Ще один Торі пішов за педофілію Ще один Торі пішов за педофілію15.04.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home