На головну

26.07.2015 - 17:07

Торі дуже хочуть Корбина

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????На наступних виборах голови лейбористської партії вам не потрібно бути членом партії, аби взяти участь у виборах голови. Все, що потрібно зробити, це заплатити три фунти та зареєструватись, як прихильниця чи прихильник партії.

Багато спостерігачів стверджують, що саме через це, багато прихильників Торі (консерваторів) реєструються для того, аби взяти участь у виборах голови лейбористської партії та проголосувати за найлівішого кандидата, Джеремі Корбина, від'як вони переконані, що на чолі з Корбином лейбористи ніколи не виграють наступні парламентські вибори у 2020 році.

Саме з цієї причини, два члени Палати Громад від лейбористської партії, Ґреам Стринґер та Джон Ман, недавно закликали тимчасово призупинити вибори голови партії та змінити правила виборів лідера.

Проте, інший кандидат у лідери лейбористів, Енді Борнам, каже, що закім не бачить жодних вказівок на те, що проникнення прихильників Торі у виборчу кампанію лідера лейбористів справді має місце і також каже, що, якщо Джон Ман має якісь свідчення про це, то має відіслати їх до штабу Партії Лейбористів.

У штабі лейбористів також заявляють, що для запобігання такому виду політичного шахрайства мають всі важелі та інструменти і певні того, що нічого подібного не може трапитись.

Джеремі Корбин у недільній політичній програмі БіБіСі з Ендрю Ма (Andrew Marr Show) каже, що йому потрібно, аби за нього голосували тільки справжні лейбористи, котрі мають ідею захисту британського робочого класу у своєму серці.


Подібні статті: