В Анґлії найбільші втрати у консерваторів
go home

07.05.2022 - 14:28

Субота, 07 травня 2022 - 14:28

В Анґлії найбільші втрати у консерваторів

В Анґлії найбільші втрати у консерваторів
Поширити у:  f     t    Whatsapp

На цьогорічних виборах до окремих місцевих рад на території Анґлії найбільших втрат зазнали британські консерватори (Торі) (антиєвропейці), які загалом по Анґлії втратили 341 місце чи депутата.
Загалом по Великій Британії, тобто без Північної Ірландії, на місцевих виборах 2022 Торі втратили 490 місць. У П. Ірландії немає британської консервативної партії.

Найкращі результати на території Анґлії показали британські ліберал-демократи (проєвропейці), які, у порівнянні з 2018 роком, взяли додаткових 191 місце. Ці місця вони найбільше відібрали у консерваторів і також частково у лейбористів.

Ліберал-демократи отримали також контроль, тобто більшість, над трьома додатковими радами і зараз загалом утримують в Анґлії контроль над 16 місцевими радами.

На другому місці по кількості нових місць у місцевих радах Анґлії опинились британські зелені, також проєвропейці, які у порівнянні з 2018 роком на цих виборах взяли додаткових 60 місць.

Вибори не відбувались до кожної місцевої ради Анґлії, а тільки до окремих з них, загалом до 146 рад.

Після оголошення остаточних результатів цих виборів найбільше депутатів у місцевих радах отримали лейбористи, які взяли 2 213 місць та взяли контроль над 65 місцевими радами.

Якщо порівнювати з минулими місцевими виборами 2018 року, то лейбористи взяли додатковий контроль над 5 радами і взяли в Анґлії додаткових 51 місце.

Консерватори на цих виборах утримали контроль тільки над 35 і втратили контроль над 10 радами.

Найбільш помітним на цих виборах стало те, що контроль над південно-лондонською районною радою Wandsworth взяли лейбористи, які відібрали його у консерваторів, котрі постійно мали там більшість від самого початку створення цієї районної ради, тобто ще від 1964 року.


Інше за нині:Читайте ще:

Шин Фейн вперше отримує впевнений контроль на Стормонтом Шин Фейн вперше отримує впевнений контроль на Стормонтом6.05.2022
У Шотландії SNP взяла найбільше місць У Шотландії SNP взяла найбільше місць6.05.2022
Торі за перегляд порну пішов у відставку Торі за перегляд порну пішов у відставку1.05.2022
Результати місцевих виборів : найкраще консерваторам, найгірше юкипівцям Результати місцевих виборів : найкраще консерваторам, найгірше юкипівцям15.05.2017

Дописи:

... жодинх дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home