Імперські міри підженуть ціни ще вище
go home

03.06.2022 - 23:04

П'ятниця, 03 червня 2022 - 23:04

Імперські міри підженуть ціни ще вище

Імперські міри підженуть ціни ще вище
Поширити у:  f     t    Whatsapp

У день відзначення 70-річного ювілею перебування королеви Елізабет другої на британському престолі, її чинний прем'єр, пан Борис Джонсон, оголосив про те, що його уряд буде переглядати можливість запровадження обов'язкового зображення на товарах різних старих анґлійських імперських мірок, серед яких пінти, фунти, фути, дюйми, каміння та подібні.
Цим самим пан Джонсон хоче підсилити свою популярність найконсервативніших анґлійців, котрі також є найбільш затятими брекзитерами і дуже прагнуть відновлення британської імперії аби все було, як у "старі добрі часи".

Реакція на цю ініціативу більшості політиків та переважної більшості бізнес лідерів виявилась дуже неґативною.

Відтак чинний головний директор мережі британських супермаркетів, яка має назву Азда, Лорд Роуз, назвав це повною дурницею, яка додатково до Брекзиту спричинить ще більше фінансове навантаження на британські підприємства.

Згідно з чинними відповідними директивами ЄУ, які було запроваджено на початку 1970-их, на всіх товарах мають бути зображені вимірювання ваги чи ємності у метричній системі, тобто ґрами та метри.

Варто зазначити, що законодавство ЄУ ніколи нікому не забороняло зображувати свої власні міри. Вимога стосується тільки обов'язковості зображення мір метричної системи. Те, що Ви хочете надрукувати поруч з ними, є Вашою власною справою.

Проте, пан Джонсон декларує повернення до імперської системи, як "вигоду Брекзиту" і радше за все тому, що вже майже півтори року британці дуже намагаються знайти такі вигоди, але все безуспішно.

Лорд Роуз під час розмови з Таймс Радіо, зокрема сказав: "Це повна та абсолютна дурниця і коштуватиме тим людям, котрі будуть змушені її запроваджувати, додактових витрат. Ми зараз маємо набагато серйозніші проблеми, але ми зараз кажемо давайте повернимось назад. Хіба будь-яка людина в цій країні у віці до 40 років знає скільки унцій має один фунт?".

Іншою причиною запуску консультацій з можливості відновлення імперських мірок багато аналітиків також називають намагання пана Джонсона якомога далі відволікти увагу британців від скандалу з вечірками та дефілядами під час минулих карантинів.

Цей скандал ніяк не вщухає вже понад пів року і все більше консерваторів публічно заявляють про власну недовіру панові Джонсону.

Наразі, про те, що надіслали до Сера Брейді листи недовіри прем'єрові, публічно заявили 28 членів Палати Громад від консервативної партії.

Листів у сейфі Сера Брейді без сумніву є більше, але ніхто не знає скільки. Відомо тільки, що 54 ще немає.

Багато журналістів також кажуть, що окремі з членів партії все ще перебувають в очікуванні подальшої реакції самих британців на поведінку прем'єра.

Ця реакція має стати більш зрозумілою наприкінці цього місяця, коли мають відбутися перевибори до Палати Громад у двох округах, один з яких розташований у ґрафстві Західне Йоркшиа, а інший у Девон.

Ці округи є так званими впевненими округами Торі і належать до так званої "синьої стіни" (blue wall), тобто це ті округи, в яких традиційно консерватори завжди отримують переважну більшість голосів виборців.

Після оприлюднення звіту Сю Ґрей стало цілковито зрозуміло, що пан Джонсон таки брехав у Палаті Громад про те, що не був на одній з вечірок, про яку його запитували, що у свою чергу є порушенням коду міністерської поведінки та автоматично тягне за собою відставку з посади.

Проте, наразі особистою відставкою пана Джонсона навіть і не пахне. Багато аналітиків сходяться на думці, що його з посади буде потрібно тягнути за руки і ноги, як колишнього американського президента, пана Трампа.


Інше за нині:Читайте ще:

Відсотки йдуть вгору, восени рецесія Відсотки йдуть вгору, восени рецесія4.08.2022
Законопроєкт зі зміни брекзитної угоди пройшов друге читання Законопроєкт зі зміни брекзитної угоди пройшов друге читання28.06.2022
Зростання цін найвище за останні 40 років Зростання цін найвище за останні 40 років22.06.2022
Британська економіка продовжує скорочення Британська економіка продовжує скорочення13.06.2022
Знижено ставку по студентських кредитах Знижено ставку по студентських кредитах11.06.2022
Прем'єр виграв голосування про недовіру Прем'єр виграв голосування про недовіру6.06.2022
Сер Брейді вже має 54 листи Сер Брейді вже має 54 листи6.06.2022
У Британії рекордна міґрація за всі часи У Британії рекордна міґрація за всі часи29.05.2022
Британія : чергові вихідні черговий бардак Британія : чергові вихідні черговий бардак28.05.2022
Поліція завершила розслідування гульок на Нумер 10 Поліція завершила розслідування гульок на Нумер 1019.05.2022
Інфляція найвища за останні 40 років Інфляція найвища за останні 40 років18.05.2022
Джонсон вперто не йде у відставку Джонсон вперто не йде у відставку4.02.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home