Цим самим пан Джонсон хоче підсилити свою популярність найконсервативніших анґлійців, котрі також є найбільш затятими брекзитерами і дуже прагнуть відновлення британської імперії аби все було, як у "старі добрі часи".
Реакція на цю ініціативу більшості політиків та переважної більшості бізнес лідерів виявилась дуже неґативною.
Відтак чинний головний директор мережі британських супермаркетів, яка має назву Азда, Лорд Роуз, назвав це повною дурницею, яка додатково до Брекзиту спричинить ще більше фінансове навантаження на британські підприємства.
Згідно з чинними відповідними директивами ЄУ, які було запроваджено на початку 1970-их, на всіх товарах мають бути зображені вимірювання ваги чи ємності у метричній системі, тобто ґрами та метри.
Варто зазначити, що законодавство ЄУ ніколи нікому не забороняло зображувати свої власні міри. Вимога стосується тільки обов'язковості зображення мір метричної системи. Те, що Ви хочете надрукувати поруч з ними, є Вашою власною справою.
Проте, пан Джонсон декларує повернення до імперської системи, як "вигоду Брекзиту" і радше за все тому, що вже майже півтори року британці дуже намагаються знайти такі вигоди, але все безуспішно.
Лорд Роуз під час розмови з Таймс Радіо, зокрема сказав: "Це повна та абсолютна дурниця і коштуватиме тим людям, котрі будуть змушені її запроваджувати, додактових витрат. Ми зараз маємо набагато серйозніші проблеми, але ми зараз кажемо давайте повернимось назад. Хіба будь-яка людина в цій країні у віці до 40 років знає скільки унцій має один фунт?".
Іншою причиною запуску консультацій з можливості відновлення імперських мірок багато аналітиків також називають намагання пана Джонсона якомога далі відволікти увагу британців від скандалу з вечірками та дефілядами під час минулих карантинів.
Цей скандал ніяк не вщухає вже понад пів року і все більше консерваторів публічно заявляють про власну недовіру панові Джонсону.
Наразі, про те, що надіслали до Сера Брейді листи недовіри прем'єрові, публічно заявили 28 членів Палати Громад від консервативної партії.
Листів у сейфі Сера Брейді без сумніву є більше, але ніхто не знає скільки. Відомо тільки, що 54 ще немає.
Багато журналістів також кажуть, що окремі з членів партії все ще перебувають в очікуванні подальшої реакції самих британців на поведінку прем'єра.
Ця реакція має стати більш зрозумілою наприкінці цього місяця, коли мають відбутися перевибори до Палати Громад у двох округах, один з яких розташований у ґрафстві Західне Йоркшиа, а інший у Девон.
Ці округи є так званими впевненими округами Торі і належать до так званої "синьої стіни" (blue wall), тобто це ті округи, в яких традиційно консерватори завжди отримують переважну більшість голосів виборців.
Після оприлюднення звіту Сю Ґрей стало цілковито зрозуміло, що пан Джонсон таки брехав у Палаті Громад про те, що не був на одній з вечірок, про яку його запитували, що у свою чергу є порушенням коду міністерської поведінки та автоматично тягне за собою відставку з посади.
Проте, наразі особистою відставкою пана Джонсона навіть і не пахне. Багато аналітиків сходяться на думці, що його з посади буде потрібно тягнути за руки і ноги, як колишнього американського президента, пана Трампа.