Сер Брейді вже має 54 листи
go home

06.06.2022 - 13:14

Понеділок, 06 червня 2022 - 13:14

Сер Брейді вже має 54 листи

Сер Брейді вже має 54 листи
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Чинний голова комітету членів Палати Громад від консервативної партії, який має назву Комітет 1922, або комітет так званих задньолавочників (back banchers), тобто членів партії, котрі не займають жодних посад у чинному уряді, Сер Graham Brady, повідомив, що до нього вже надійшло понад 54 листи, які висловлюють недовіру чинному британському прем'єрові, панові Джонсону.
Це у свою чергу означає, що у Палаті Громад відбудеться голосування про недовіру прем'єр-міністрові та голові консервативної партії, тобто про недовіру панові Джонону.

Якщо за недовіру прем'єрові проголосує більшість палати, то панові Джонсону доведться піти у відставку, що може спричинити дострокові парламентські вибори або просто призначення нового голови Торі і відтак призначення нового британського прем'єра, який вестиме країну до чергових парламентських виборів, які мають відбутись у 2024 році.

Якщо голосування не дасть більшості голосів проти пана Джонсона, це означає, що він залишатиметься на своїй чинній посаді і що наступне голосування про недовіру йому не може відбутися раніше ніж через 12 місяців після цього голосування.

Аби збутися пана Джонсона, за висловлення недовіри йому мають проголосувати принаймні 180 депутатів (членів Палати Громад) від консервативної партії.

Голосування відбудться нині, в понеділок, шостого червня, приблизно о 18:00 і має таємний характер, тобто ніхто ніколи не довідається про те, хто саме з членів парламенту голосували за, чи проти недовіри Джонсонові.

Після того, як була з'явилась новина про достатню кількість листів, багато консерваторів почали закликати пана Джонсона піти у відставку за власною волею. Проте наразі жодних новин від пана Джонсона не надходило.

Навіть, якщо пан Джонсон виграє нінішнє голосування, то це все одно означатиме величезне сповзання його авторитету, як лідера партії.

Подібним чином, попередня британська прем'єрка, пані Теріза Мей, також консерваторка, назад у 2018 році, також мала голосування про вираження їй недовіри, яке вона була виграла. Проте, навіть попри це, десь за пів року після голосування, вона була таки подала у відставку, що спричинило прихід на посаду прем'єра, пана Бориса Джонсона.

Подібна доля про голосування за недовіру була й у колишньої британської і також консервативної прем'єрки, Лейді Марґарет Течер, яке вона також була виграла, але десь за пів року все ж таки була пішла у відставку.


Інше за нині:Читайте ще:

Борис Джонсон оголосив про відставку Борис Джонсон оголосив про відставку7.07.2022
Уряд Джонсона пішов на розвал Уряд Джонсона пішов на розвал5.07.2022
Прем'єр виграв голосування про недовіру Прем'єр виграв голосування про недовіру6.06.2022
Імперські міри підженуть ціни ще вище Імперські міри підженуть ціни ще вище3.06.2022
Поліція завершила розслідування гульок на Нумер 10 Поліція завершила розслідування гульок на Нумер 1019.05.2022
Брекзит : економіка СК продовжує скорочення Брекзит : економіка СК продовжує скорочення12.05.2022
Промова Королеви 22 Промова Королеви 2210.05.2022
В Анґлії найбільші втрати у консерваторів В Анґлії найбільші втрати у консерваторів7.05.2022
ТЕРІЗА МЕЙ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ ТЕРІЗА МЕЙ ЙДЕ У ВІДСТАВКУ24/05/2019
Угода Мей провалилась втретє : Брекзит 12 квітня ??? Угода Мей провалилась втретє : Брекзит 12 квітня ???29/03/2019

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home