На головну

28.07.2015 - 21:27

Кемерон: реформ Палати Лордів не буде

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Прем'єр-міністр Сполученого Королівства, Дейвід Кемерон, заявив, що не вважає за потрібне знову повертатись до питання реформування вищої палати британського парламенту, Палати Лордів, після того, як у вівторок зранку вельми "скривджений" повіями та кокаїном (наркотик класу А), Лорд Сюел, подав прохання про свою відставку через неабиякий тиск своїх колег.

Кемерон також сказав, що у недалекому майбутньому до Палати Лордів призначить додаткових лордів з консервативного боку. Це означає, що незабаром у Палаті Лордів стане вже біля 800 членів.

Над Лордом Сюелом розпочалось кримінальне розслідування після того, як Метропольська Поліція, разом з псами-шукачами, у вівторок здійснила рейд на одну з лондонських квартир, де за повідомленнями Лорд Сюел втягував кокаїн.

Даний скандал знову підвів на поверхню британського політикуму тему про реформування Палати Лордів (найвища палата британського парламенту). Ця тема тягнеться вже біль сто років.

Лорди у Палаті Лордів ніколи не обираються британцями, а натомість призначаються чинним прем'єром.

На даний час у Палаті Лордів біля 790 членів (лордів), що робить цю Палату найбільшим законодавчим органом у світі окрім Китаю.

Чинний лідер британських ліберал-демократів, Тим Феррон, закликає замість Палати Лордів, котра за його словами "прогнила до самого жовтка", утворити другу палату британського парламенту, членів якої б також обирали люди.

За даними Партії Шотландських Націоналістів, Палата Лордів є "найбільш абсурдною та смішною установою у світі" і її необхідно негайно розігнати.

Колишня Спікерка Палати Лордів, Баронесса Геймен, погоджується, що існує необхідність запровадження деяких реформ Палати Лордів, але одночасно відкидає пропозицію про те, аби члени палати обирались на виборах.


джерело: http://www.independent.co.uk/

Подібні статті: