Борис Джонсон оголосив про відставку
go home

07.07.2022 - 13:17

Четвер, 07 липня 2022 - 13:17

Борис Джонсон оголосив про відставку

Борис Джонсон оголосив про відставку
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Прем'єр-міністр Сплученого Королівства, пан Борис Джонсон, у четвер, 7 липня, приблизно о пів на першу оголосив, що йде зі своєї посади.
Пан Джонсон сказав, що не хоче йти з посади, але через надвзичайний тиск членів своєї, консервативної, партії змушений це зробити.

Під час оголошення про відставку, прем'єр сказав, що залишатиметься на посаді до того часу, закім не буде обрано нового лідера консервативної партії і відтак нового прем'єра СК.

Вибори нового лідера мають розпочатися наступного тижня, після того, як буде оголошено про ґрафік проведення кампанії за лідерство.

Більшість британських медіа наразі сходяться на думці, що пан Джонсон може ще залишатися на прем'єрській посаді десь до жовтня цього року.

Проте, лейбористи, які зараз перебувають в опозиції, закликають консерваторів усунути пана Джонсона вже і тимчасово призначити на його місце будь-яку іншу людину, бо пан Джонсон вже надто скомпроментований і не має залишатися на посаді прем'єра жодної зайвої години.

Проте, сам пан Джонсон про свою відставку оголосив аж після того, як упродовж 48 годин до оголошення у відставку були подали понад 60 членів його партії, котрі займали різні посади в його уряді.

Більшість британських політиків стверджують, що пан Джонсон увійде в історію, як найгірший британський прем'єр за всі часи.Інше за нині:Читайте ще:

Новою британською прем'єркою обрано Лиз Трас Новою британською прем'єркою обрано Лиз Трас5.09.2022
Реальна зарплата впала на 3% Реальна зарплата впала на 3%16.08.2022
Уряд Джонсона пішов на розвал Уряд Джонсона пішов на розвал5.07.2022
Сер Брейді вже має 54 листи Сер Брейді вже має 54 листи6.06.2022
Прем'єр виграв голосування про недовіру Прем'єр виграв голосування про недовіру6.06.2022
Британська економіка продовжує скорочення Британська економіка продовжує скорочення13.06.2022

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home