Це означає, що якщо наш валовий дохід буде перевищувати річний неоподаткований мінімум, 12 570, то на те, що вище цього числа від квітня наступного року з нас стягуватимуть не 20%, як зараз, а 19%.
Канцлер оголосив також про те, що від нуль годин 24 вересня поріг сплати податку на продаж нерухомості у СК підіймається до 250 тисяч фунтів, а для тих, що купують своє перше житло сума порогу буде 425 тисяч.
Тобто це той поріг, після якого потрібно сплачувати податок за продаж нерухомості. Цей податок відомий, як stamp duty і наразі починається від 1%, але також залежить від вартості проданого маєтку.
Уряд СК також скасовує горішню межу премій для банкірів, яку рекламує "вигодою Брекзиту", бо цю межу було запроваджено Єврокомісією на початку фінансової кризи 2008 року аби приборкати шалені ризики, на які тоді йшли банкіри задля вищих премій, тобто якраз те, що саме й було спричинило ту кризу.
Пан Квазі Куартен також скасував подальше зростання національної страхівки (NI), і додатково оголосив про те, що від шостого листопада цього року буде скасовано 1,25% з нашої чинної NI, тобто тих 1,25%, які було запроваджено на початку квітня цього року.
Іншими словами наша ставка національного страхування від шостого листопада знову повертається на рівень 12%.
Канцлер Квартен оголосив і про те, що туристам повертатимуть ПДВ на товари, які вони купують у СК та вивозять за межі країни.
Аналітики стверджують, що оголошені нині врізання податків британським урядом є найбільшими ще від 1972 року.
За словами самої прем'єрки всі ці врізання, загальна сума яких становитиме понад 45 мільярдів фунтів, фінансуватимуться за рахунок додаткових запозичень уряду СК, які вже зараз перебувають на рекордному рівні. Тобто ми залізаємо у ще глибший державний борг.
Новина про збільшення запозичень спричинила подальший зліт у прірву британського фунта, який на цей час спинився на позначці 1,09 до американського долара, що є найнижчим ще від 1985 року.
А якщо фунт опуститься нижче позначки 1,07, то це буде його найнижчою вартістю за всі часи.
Щодо його вартості у євро, то нині вона вже складає 1,12. Варто тільки порівняти з тим, що ще у квітні вартість фунта у євро становила 1,19.