ВАЖЛИВО : схема оселення громадян ЄУ незаконна
go home

21.12.2022 - 18:33

Середа, 21 грудня 2022 - 18:33

ВАЖЛИВО : схема оселення громадян ЄУ незаконна

ВАЖЛИВО : схема оселення громадян ЄУ незаконна
Поширити у:  f     t    Whatsapp

Високий суд СК дійшов висновку, що чинна схема поселення громадян ЄУ після Брекзиту, офіційна назва якої EU Settlement Scheme, є незаконною і разом з тим такою, що може утворити у Британії дуже багато нелеґальних міґрантів.
Висновок суду має вельми критичний характер, у якому суд також зазначає, що ця схема суперечить чинній Угоді Брекзитного Відчуження (Brexit Withdrawal Agreement).

Головним порушенням у цій схемі є той факт, що ті громадяни країн ЄУ та члени їх сім'ї, котрі не зареєструвались вчасно, можуть дуже легко втратити право на помешкання у СК і відтак опинитись поза законом, ставши фактично нелеґальними міґрантами.

У домашньому бюро (Home Office) після рішення суду сказали, що вони розглядають можливість подання апеляції.

Згідно з останньою статистикою, на даний час, за цією схемою мають статус передпоселенців або тимчасових поселенців (pre-settled status) принаймні 2,7 мільйони європейців.

Коли цю схему було запущено у тестовому режимі, у 2018 році, тоді у тій тестовій версії були зареєструвались на статус поселенців понад 200 тисяч осіб.
Проте, після того, коли схема перейшла з тестового режиму у постійний, ці самі особи мали зареєструватись у ній повторно.

Якщо вони цього не зроблять до кінця серпня 2023 року, то втратять статус поселенців та передпоселенців і відтак фактично стануть нелеґальними міґрантами.

Орґанізація відстежування дотримання державою прав громадян ЄУ у СК - The Independent Monitoring Authority, яка виступає покликанцем у цій справі проти Внутрішніх Справ, стверджує, що британський уряд порушив свої офіційні та правові обіцянки, які він давав Європейській Унії у сфері захисту прав її громадян.

Саме тому, якщо Ви реєструвались на обидва статуси, коли схема працювала ще у тестовому режимі, то ще маєте час пройти процес реєстрації ще раз, аби уникнути зайвого волічіння у британських судах, на що може піти багато років, енерґії та грошей.


Інше за нині:Читайте ще:

Французи виторгували ще 15 млн Французи виторгували ще 15 млн10.03.2023
Британія продовжить сповзання у прірву Британія продовжить сповзання у прірву31.01.2023
Оприлюднено зміни щодо статусу громадян ЄС у випадку безугодного Брекзиту Оприлюднено зміни щодо статусу громадян ЄС у випадку безугодного Брекзиту7/12/2018
Всі громадяни ЄС можуть почати реєстрацію на статус поселенців Всі громадяни ЄС можуть почати реєстрацію на статус поселенців21/01/2019
Почалось тестування онлайн реєстрації громадян ЄС на статус поселенців Почалось тестування онлайн реєстрації громадян ЄС на статус поселенців28/08/2018
Брекзит: уряд СК оприлюднив плани про майбутній статус громадян ЄС Брекзит: уряд СК оприлюднив плани про майбутній статус громадян ЄС21/06/2018

Дописи:

... жодних дописів

   Ваш допис:
Курс Британського Фунту


всі новини vsi novyny ukrajins'koju
 go home