На головну

29.07.2015 - 19:44

Водій сміттєвозу брехав

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Розслідування трагічного випадку зі сміттєвозом, який трапився 22 грудня 2014 року у центрі шотландського міста Ґлезґоу, коли загинуло 6 осіб і ще 15 отримали поранення від того, що вантажівка-сміттєвоз вийшла з під контролю і наїхала на перехожих.

Дана справа слухається у Шерифському Суді Ґлезґоу. Раніше на суді йшлося про те, що 58-річний Гарі Кларк втратив свідомість за кермом сміттєвоза. Проте, в середу в суді слухали свідчення регіонального менеджера екологічного відділення міської ради Ґлезґоу, Дуґласа Джілена, котрий погодився з тим, що медичний огляд був важливим чинником у працевлаштуванні водіїв сміттєвозів і також підтвердив, що медичний огляд пана Кларка проводився приватною фірмою Бупа у 2010 році.

На слуханні було представлено свідчення про те, що пан Кларк, під час медогляду у 2010 році, не вказав, що у квітні 2010 року він був на лікарняному упродовж трьох з половиною тижнів і тим самим ввів в оману лікарів, котрі оцінювали стан його здоров'я та придатність до водіння сміттєвоза.

Висновок суду по даній справі очікується найближчим часом. Проте, як було заявлено раніше, жодного кримінального переслідування у цій справі не буде.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-scotland-glasgow-west-33702639

Подібні статті: