На головну

29.07.2015 - 23:41

Жити у Мадриді, а працювати у Лондоні дешевше

привабливою та й навіть практичною, якщо звернути увагу на нове дослідженняДумка про те, аби жити в Іспанії є дуже привабливою та й навіть практичною, якщо звернути увагу на нове дослідження, яке провела Теза Джауел, у якому вона виявила, що ті, хто працює у Лондоні могли б заощаджувати 4 тисячі фунтів щороку, якби вони мешкали не у Лондоні, а у Мадриді.

Як би парадоксально це не звучало, але, якщо ви поселитись у Мадриді і чотири дні на тиждень літатимете до Лондона, то це все одно буде на 403 фунти на місяць дешевше, ніж якби ви жили у самому Лондоні.

Дослідження каже, що лондонка чи лондонець, котрі працюють у районі Ліверпуль Стріт, витрачають 2016 фунтів на місяць на оренду житла та на те, аби дістатись на роботу.

Проживання у квартирі з одною спальнею (двокімнатна) у районі Кемден коштує біля 1893 фунти щомісяця (тільки оренда). Далі, ще потрібно викинути 111 фунтів на місяць на податок місцевій раді (council tax) і ще 123,30 на місяць на проїзний квиток у 1-2 зонах (метро чи автобус).

Проте, оренда пристойної обмебльованої квартири з кондиціонером у Мадриді коштуватиме вам щомісяця 532 фунти. Літак з Мадриду до Лондон Стенстед коштуватиме вам тільки 1725 на місяць.

Це означає, що якби ви переїхали до Іспанії, то щороку заощаджували б 4836 фунтів.

Теза Джауел каже, що ціни на оренду житла у Лондоні вже дійшли до просто божевільних і якщо уряд нічого не почне робити з цього приводу, то може трапитись якийсь соціальний вибух.


джерело: http://www.independent.co.uk/

Подібні статті:

TfL відмовилось продовжити ліцензію Uber у Лондоні