На головну

31.07.2015 - 02:44

Криза з нелегалами, поліція звертається за допомогою

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсСили поліції та служби соціального забезпечення звертаються за допомогою до урядів Британії та Франції у подоланні, за їх словами, кризи з нелегальними мігрантами біля французького міста Калей.

Голова Ради графства Кент зустрівся з офіційними особами Home Office з проханням про допомогу через прибуття у місто Довер кількох сот нелегальних мігрантів, котрим, попри тісний контроль все ж таки вдається прориватись на територію СК.

Мігранти невпинно намагаються прориватись у Євротунель аби залізти та затаїтись у вагонах з вантажем, який прямує на територію Британії. Часом їм це вдається.

За даними кореспондентів БіБіСі у четверту ніч поспіль сотні нелегальних мігрантів знову безуспішно намагались
прорвати ланцюг французьких поліцейських біля терміналу компанії Юротанел.

Загалом, на цьому тижні вже було здійснено приблизно 3,5 тисячі спроб потрапити не територію терміналу.

Прем'єр-міністр СК, Дейвід Кемерон, у п'ятницю зранку проводить засідання нагального комітету безпеки, Кобра, через ситуацію біля Калей.

Поліція Кент також звертається до поліцейських сил сусідніх графств за допомогою у проведенні операції Стек.

На одне з таких прохань відгукнулось Міністерство Оборони Сполученого Королівства, яке обіцяє, що виділить кілька своїх полігонів у районі Довера та Фолкстоуна для розташування на них вантажівок, котрі чекають в черзі на М20 аби виїхати з території Британії. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/