На головну

31.07.2015 - 21:27

Криза у Калей: ще більше огорожі та охорони з псами

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсЗначне збільшення службових псів та додатковий пліт біля французького міста Калей було запропоновано в п'ятницю на засіданні британського комітету з національної безпеки, Кобра (Cabinet Office Briefing Room - скор. Cobra), котрим головував Дейвід Кемерон.

Останнім часом мали місце тисячі спроб нелегальних мігрантів прорватись у Євротунель на французькому боці біля міста Калей, що спричинило появу операції Стек на території графства Кент, що у південно-східній Англії, де на магістралі М20 на даний час вже припарковано понад 6 тисяч вантажівок в очікуванні виїзду за межі Британії.

У п'ятницю раннього ранку біля французького міста Калей знову були спроби нелегалів прориву на вантажні платформи у тунелі та ще до всього цього було ще більше розладу також через те, що працівники французької поромної компанії, МайФеріЛинк (MyFerryLink), знову протестували проти майбутніх скорочень робочих місць та палили шини цілковито заблокувавши шосе, котре веде до порту Калей.

На Даунин Стріт (уряд Британії) кажуть, що запропонували французам змінити зелену маскувальну огорожу навколо входу у Євротунель жорсткішим та набагато стійкішим плотом, котрий часто використовують для огорожі самітів НАТО.

Лідер партії Юкип, Найджел Фараж, каже, що операцію Стек можна припинити набагато раніше, якщо спрямовувати вантажівки до порту міста Ramsgate, де на даний час існує поромне сполучення з Бельгією.

Ричард Барнет, виконавчий директор британської асоціації перевізників (Road Haulage Association), каже, що те, що у п'ятницю запропонував британський уряд, не є достатнім для подолання кризи, у якій, за його словами, ситуація вже вийшла з під контролю.

Колишній Секретар Зовнішніх Справ Великої Британії, Джек Строу (Jack Straw), каже, що криза з нелегалами у Калей є наслідком Шенгенської угоди, котра дозволяє безперебійне пересування по Європі.

Сполучене Королівство не є членом Шенгенської угоди.джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33729024