На головну

02.08.2015 - 10:38

СК та Франція закликають ЄС до подолання кризи з мігрантами

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Уряди Франції та Сполученого Королівства закликають уряди країн членів ЄС взятися за первинні причин кризи з нелегальними мігрантами, котрі спричинили кризу на французько-британському кордоні.

Про це пишуть у недільній Сандей Телеґраф домашній секретар СК, Теріза Мей, та її колега з французького уряду, Бернард Казенове.

Попри вжиті радикальні заходи безпеки, мігранти біля міста Калей щоночі вчинюють спроби будь-яким чином перебратись на територію СК ризикуючи власним життям та спричинюють довгі черги для тих, що подорожують між Францією та Британією.

Тільки за останні сім днів було вчинено кілька тисяч спроб прориву у тунель та на залізничні платформи.

Між тим, англійська, і в особливості радикальна, преса звинувачують Францію та її уряд у бездіяльності і в тім, що французи навмисне не хочуть нічого робити для заощадження власних грошей.

Операція Стек на магістралі М20, у графстві Кент, продовжиться принаймні до вівторка.

Транспортування пасажирів та вантажів через Євротунель відбувається з приблизно 30-хвилинною затримкою, а ціла подорож, замість нормальних 40 хвилин, може тривати цілих 4 години.

Міністр з Еміграції СК, Джеймс Броукеншиа, каже, що уряд СК хоче змінити правила і скасувати видачу соціальної допомоги особам, котрі втратили право на політичний притулок. Ця допомога на даний час складає 36 фунтів на тиждень плюс безкоштовне житлове забезпечення, які нараховуються з моменту прохання про політичний притулок.

Міністр зокрема каже, що: "Я хочу ввести нові правила підтримки тих, хто насправді є політичними втікачами, але також хочу відіслати чіткий сигнал тим, хто кладе собі за мету експлуатувати нашу британську систему соціального захисту і сказати їм, що ми не є для них легкою наживою.".


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33750336

Подібні статті: