На головну

02.08.2015 - 13:13

Працівники державного сектору мусять розмовляти англійською

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Особи, котрі не спроможні вільно розмовляти англійською мовою не зможуть отримати працю у державному секторі Британії, якщо дана праця вимагає спілкування з громадськістю.

Як повідомляє уряд, від початку вересня цього року працівники Національної Служби Здоров'я та працівники місцевих рад всіх рівнів, при їх працевлаштуванні, будуть змушені показати, що розуміють англійську мову на рівні "С" (3 рівень) Загальної Сертифікації Середньої Освіти (GCSE).

Менеджери будуть змушені отримати запевнення в тім, що їх працівники спроможні, за словами уряду, "ефективно спілкуватись з громадськістю".

Міністр Кабінету уряду, Мет Генкок, каже, що це робиться з метою посилення контролю над еміграцією.

Нові правила, котрі є частиною нового еміграційного законопроекту уряду, означають, що кожний чи кожна працівники державного сектору, котрі обіймають посади, які вимагають прямого спілкування з громадськістю, будуть зобов'язані розмовляти англійською мовою на рівні, який принаймні відповідає рівневі закінчення середньої школи.

До даної категорії працівників належать офіцери поліції, працівники соцзабезпечення, вчительський персонал та працівники місцевих рад.

Лікарі, котрі працюють на території Сполученого Королівства, на даний час вже є зобов'язаними мати вищий рівень розуміння англійської мови, який перевіряється Загальною Медичною Радою.

Ризик працівниці чи працівника у недостатньому розумінні англійської був освітлений у випадку з німецьким лікарем, Даніель Убані, котрий у 2008 році дав смертельну дозу знеболювального засобу пацієнтові, Дейвіду Ґрей, від чого той помер.

Ситуація з англійською мовою у Сполученому Королівстві за 2011 рікджерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-politics-33750709

Подібні статті: