На головну

03.08.2015 - 12:48

Нелегальних мігрантів викидатимуть на вулицю

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсВласники житла будуть змушені виселяти зі своїх оселей тих мешканців, котрі або втратили право на перебування на території Сполученого Королівства, або цього права не мали взагалі і для цього, власникам житла, в окремих випадках навіть не буде потрібно отримувати судовий дозвіл на виселення.

Це нововведення запроваджує центральний британський уряд з метою подолання проблеми з нелегальною міграцією.

Власники житла також будуть змушені перевіряти міграційний статус особи, перед тим, як оформляти угоду про оренду житла. Якщо власників житла повторно впіймають на здачі в оренду житла особам, котрі не мають права на перебування на території Великої Британії, то їм загрожує до п'яти років ув'язнення.

Уряд також скасовує фінансову допомогу для тих мігрантів, котрим було відмовлено право на перебування на території СК.

На даний час приблизно 10 тисяч осіб у Британії продовжують отримувати цю допомогу, котра складає 36 фунтів на тиждень на кожну дорослу особу.

Секретар з питань громад, Ґреґ Кларк, каже, що таким чином уряд подолає проблему з власниками-шахраями, котрі збагачуються на нелегальних мігрантах.

Всі вищезазначені пропозиції уряду будуть включені у прийдешній новий Законопроект з Еміграції і стосуватимуться, як індивідуальних власників житла, так і агенцій нерухомості, якщо житло розташоване на території Англії.

За запропонованими правилами, уряд, при умові відмови будь-якій особі у праві подальшого перебування на території Британії, буде також додатково повідомляти про це власників житла, де дана особа мешкала.

Додатково, також буде створено чорний перелік власників житла, котрі вчиняли порушення даних норм законодавства. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33754595