На головну

04.08.2015 - 14:57

Колишній прем'єр-міністр СК вчиняв сексуальні розбещування

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Лондонська поліція розпочала розслідування сексуальних знущань та розбещувань дітей колишнім прем'єр-міністром Великої Британії, Edward Heath.

Сер Едуард Гіс помер у 2005 році, у віці 89 років. Він був прем'єр-міністром Великої Британії від Консервативної Партії від 1970 до 1974 року, саме у той час, коли Британія вступила до Європейської Економічної Спілки (зараз ЄС). Після 1974 року він поступився лідерством Марґарет Теччер.

В понеділок у поліцейському відділенні, котре займається цією справою, заявили, що також намагаються встановити, чи поліція графства Уилтшиа відмовилась проводити розслідування у даних сексуальних злочинах колишнього прем'єр-міністра через скарги, котрі надійшли до них ще у 1990 роках, тобто коли він ще був живий.

Британська державна комісія, котра здійснює нагляд над роботою поліцейських органів Британії (IPCC) також розпочинає власне розслідування у поведінці Поліції Уилтшиа.

Причиною даного розслідування стала заява пенсіонера, колишнього детектива, котрий повідомив про те, що у 1990 роках поліція відмовилась розслідувати справу про сексуальні знущання над дітьми колишнього прем'єр-міністра Великої Британії.

Член парламенту, Том Уотсон (лейборист), також з цього приводу заявив, що у 2012 році спрямував до поліції інформацію про сексуальні знущання Сер Едуарда Гіс.

Останнім часом дуже багато британців задають питання, чому всі кривди, котрі вчиняли їх лорди та державні службовці найвищого рівня, випливають на поверхню тільки зараз і особливо після того, як вони вже повмирали.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33770021

Подібні статті: