На головну

05.08.2015 - 08:30

Перевізники винні 4млн штрафів за нелегалів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????Компанії-перевізники та водії вантажівок за останні 12 місяців були оштрафовані за перевезення нелегалів на територію СК у загальній сумі 4 мільйони фунтів.

Понад 3300 штрафів було видано працівниками прикордонної служби СК (UKBF) у 2014 - 15 роках, що вказує на збільшення кількості штрафів на 50% у порівнянні з минулим роком.

Штрафи можуть сягати 2 тисячі фунтів за кожного нелегала та можуть стосуватись, як компанії перевізника, так і самого водія (в залежності від обставин).

Компанії, котрі займаються перевезеннями вантажів, кажуть, що дана система несправедлива. Згідно даної системи, якщо у вашій вантажівці знайдено нелегалів, то водій та компанія несуть за це повну відповідальність.

З іншого боку, у Внутрішніх Справах кажуть, що перевізники мусять краще дбати за запобіжні засоби проти проникнення нелегалів у їх вантажівки.

Штрафи на даний вид порушень можуть накладатись на вантажівки, котрі вже в'їхали на територію СК і також при обшуку вантажівок на кордоні, тобто у французьких чи бельгійських портах.


Подібні статті: