На головну

05.08.2015 - 09:22

Доброчинність - найкращий бізнес у Британії

Новини Британія Лондон Англія Шотландія УельсДобродійна організація, Кидз Кампені, котра займається допомогою у працевлаштуванні підлітків та молодих людей, і яка три тижні тому отримала від центрального уряду допомогу у розмірі три мільйони фунтів, повідомили, що припиняють своє існування.

Перед тим, як кілька тижнів тому, центральний уряд виділив черговий грант для цієї організації, багато фахівців клали під сумнів те, як дана організація витрачає гроші, а окремі з них навіть радили урядові цілковито припинити її фінансування.

Через дане повідомлення місцеві ради Англії тепер змушені самі розробляти плани та шукати засоби підтримки молодих людей, котрі до цього користувались послугами Кидз Кампені.

Новина про можливе припинення роботи організації стала результатом розслідування, котре провели аналітична програма БіБіСі - Newsnight разом з BuzzFeed News.

Розслідування минулого місяця виявило, що урядовий грант у три мільйони міг бути виданий організації тільки після того, як її виконавча директорка, Каміла Бетменгелідж, погодиться піти у відставку, а організація почне власну реструктуризацію. Тиждень тому, після того, як панночка Бетменгелідж пообіцяла піти, уряд погодився виділити черговий, тримільйонний грант.

Тепер, центральний уряд сушитиме собі голову, як повернути назад ці гроші, після того, як за даними БіБіСі, частина гранту вже почала використовуватись на щоденні потреби.

Минулого вівторка, мис Бетменгелідж написала листа своїм колегам: "Я так шкодую про те, що вашу працю ще не було оплачено. Ми очікуємо на завершення обміну інформації між урядом та приватними спонсорами.". В середу, вона написала: " Все було узгоджено і тепер ми отримаємо зарплату. Це має трапитись завтра, одразу після того, як гроші прийдуть на рахунок нашої організації. Дуже вдячна вам за витримку. Ви всі просто дивовижні і я дуже шкодую, що машинерія Уайтголу (уряду) така квола та повільна. ". У четвер, після того, як три мільйони вже припаркувались на рахунку Кидз Кампені, вона повідомила своїм колегам, що гроші вже є і що 800 тисяч з цього гранту було одразу виплачено, як зарплату працівникам організації.

Як тепер уряд повертатиме собі свої гроші, є великим питанням. Єдине, що можна напевно сказати, це те, що ці 800 тисяч уряд вже точно не бачитиме.

Доброчинність у Британії є мабуть найкращим видом бізнесу. Жодних банкрутств і ви нікому нічого не винні. Головне, вчасно забрати ноги. Подібні статті:
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33641889