На головну

07.08.2015 - 09:44

Нелегал МАЙЖЕ пройшов крізь тунель

306
У Євротунелі, біля британського міста Фолкстоун, було виявлено та заарештовано нелегального мігранта, котрий майже пройшов весь тунель, тобто подолав відстань у 50 кілометрів. Бідака мабуть навіть не сподівався, що в кінці його "героїчної" подорожі, його так легко поцуплять.

Чоловікові біля 40 років і він є громадянином Судану. Його арешт спричинив затримку чотирьох рейсів потягів компанії Юротанел.

Останньої ночі нелегальні мігранти, котрі базуються біля французького міста Калей, вчинили щонайменше 600 спроб входу у Євротунель. Приблизно 180 було впіймано, 20 з яких було заарештовано.

Проте, за даними компанії Юротанел число спроб прориву у тунель у середу було приблизно на 400 менше ніж у попередню ніч.

Компанія також стверджує, що вже майже завершено спорудження додаткових споруд та інших заходів безпеки для підведення мігрантів під пильніший контроль.

За даними Зовнішнього Секретаря СК, Филипа Геммонд, уряд долучив понад 100 додаткових охоронців до охорони Євротунелю. Він також стверджує, що було значно покращено взаємозв'язок у співпраці між французькою поліцією та прикордонною службою Британії (UKBF).


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-england-kent-33803928

Подібні статті: