На головну

09.08.2015 - 09:51

Корбин не виключає можливості націоналізації підприємств

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Найпопулярніший претендент на голову лейбористської партії, Джеремі Корбин, зробив заяву про відновлення пункту ІV, який дозволяє перебирати приватні підприємства у спільну (державну) власність, у тому випадку, якщо пан Корбин стане головою лейбористської партії.

Про це Джеремі Корбин заявив у інтерв'ю недільній сестрі газети Independent - Independent On Sunday.

Даний пункт було скасовано у 1995 році тодішнім головою лейбористів, Тоні Блеєром, з метою довести британському суспільству, що лейбористи були докорінно змінились з чисто лівої партії на ліво-центричну, що, як вважають багато аналітиків, тоді дало їм можливість виграти наступні парламентські вибори.

Пан Корбин каже, що лейбористи ніколи не повинні відмовлятись від можливості націоналізації необхідних підприємств чи галузей і зокрема взяття під державний контроль чи повної націоналізації для прикладу залізничних сполучень.

Пан Корбин вже до цього пообіцяв націоналізувати енергетичні компанії та залізниці та збільшити державне інвестування у інші індустрії.

Одна з претенденток на лідера партії, Лиз Кендал, різко критикує ідею пана Корбина про відновлення пункту 4 і називає це стрибком у минуле.

Багато заможних донорів лейбористської партії схвильовані можливістю становлення пана Корбина лідером партії.

Бізнесмен Ассем Аллам, котрий перед останніми виборами пожертвував партії 300 тисяч фунтів, заявив, що припинить своє фінансування лейбористів у випадку, якщо пан Корбин стане головою лейбористської партії.

Вибори голови лейбористської партії відбудуться наступного місяця. Чинними претендентами на голову партії є Джеремі Корбин, Іветте Купер, Енді Борнем та Лиз Кендал.


джерело: http://www.independent.co.uk

Подібні статті: