На головну

10.08.2015 - 06:47

Ті, що наймають нелегалів, матимуть справу з урядом

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Міністри британського уряду попереджають, що "негідні роботодавці", котрі наймають на роботу нелегальних мігрантів матимуть дуже серйозну справу з урядом.

Міністр у справах міграції, Джеймс Брокеншає, каже, що роботодавці, котрі працевлаштовують нелегальних мігрантів, блокують робочі місця громадянам СК та знижують зарплату.

За даними БіБіСі, міграційна служба має намір проводити чисельні рейди на окремі підприємства, де, за їх даними, можуть працювати нелегальні мігранти.

За даними газети Таймс найймовірнішими цілями будуть компанії, котрі наймають прибиральників, доми догляду за пристарілими та будівельні майданчики.

За даними дослідження, яке проводилось під керівництвом чинного мера Лондона, Бориса Джонсона, у 2009 році на території СК налічувалось приблизно 618 тисяч нелегальних мешканців, 70% з яких припадають на Лондон. Проте, за даними антиміграційної групи Migration Watch, ці цифри вже давно перевалили за мільйон.

За даними Організації з Економічної Співпраці та Розвитку, у 2011 році нелегальні мігранти складали 1% від всієї робочої сили Сполученого Королівства.

Секретар у Зовнішніх Справах СК, Филип Геммонд, каже, що, через масовий наплив мігрантів з Африки до берегів Європи, ЄС мусить працювати над зміною законодавства для набагато швидшого та ефективнішого повернення мігрантів до країн, звідки вони прибули, бо материк просто не взмозі розташувати на своїй території таку велику кількість людей.

Щодо громадян України, то ці рейди мабуть жодних турбот не несуть, бо якщо ти громадянин Румінії, Болгарії чи Литви, то нічого тут нелегального.Подібні статті: