На головну

11.08.2015 - 09:04

Молоді люди можуть залишитись без державної допомоги

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Тисячі молодих британців можуть втратити право на отримання соціальної допомоги упродовж 4 років, якщо уряд запровадить заплановані заходи для обмеження отримання соціальної допомоги громадянами країн ЄС.

Уряд хоче ввести норму, яка заборонить громадянам країн ЄС отримувати соціальну допомогу у перші 4 роки їх проживання на території Британії з метою запобігання напливу так званих соціальних мігрантів, котрі перебираються з інших країн ЄС до СК з метою отримання щедрішої соціальної допомоги. Цей крок міг би допомогти британському урядові зменшити приток мігрантів з інших країн ЄС. Тому, ця норма є одним з головних пунктів перемовин у зміні головної угоди ЄС.

Проте, радники уряду з юридичних питань стверджують, що, якщо уряд запровадить таке обмеження тільки для мігрантів з країн Євросоюзу, то воно буде дискримінаційним і суперечатиме законодавству ЄС, через що уряд буде оштрафовано і він буде змушений скасувати це законодавство.

Саме через уникання потенційного порушення законодавства ЄС, уряд тепер планує розширити дію даного обмеження, яке також стосуватиметься також і британців. Це в свою чергу означає, що громадяни Британії не зможуть отримувати соціальної допомоги закім їм не виповниться 22 роки. Це обмеження вплине на приблизно 50 тисяч британців, чий вік менший ніж 22 роки і котрі отримують соцдопомогу. Переважна більшість цих людей також мають дітей.

Найбільше критику за це обмеження британський уряд отримує від уряду Польщі, бо серед громадян з країн ЄС поляки найбільше користуються державною допомогою у Британії.

Також, дуже багато критики надходить від різних добродійних організацій, як міжнародних, так і британських.

Британський уряд закім жодним чином на цю критику не відповідає, а замість того каже, що не хоче спекулювати на власних пропозиціях.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33850247

Подібні статті: