На головну

12.08.2015 - 09:32

Занепокоєння умовами у центрі видалення мігрантів

Новини Британія Лондон Англія Шотландія Уельс
Умови життя у центрі витворення мігрантів, котрим було відмовлено у праві перебування на території СК, останнім часом значно погіршились та наблизились до такого рівня, що центр набув статусу "національного занепокоєння".

Центр Yarl's Wood розташований у графстві Бедфордшиа, що на північ від Лондона. Головними мешканцями центру є жінки.

Головний інспектор закладів позбавлення волі у СК, Ник Гардуик, каже, що центр Ярлс Уд скривджує вразливих жінок.

За його словами, вразливі та вагітні жінки мають спрямовуватись у цей центр тільки у крайніх випадках.

Загалом у центрі живуть 443 жінки. Згідно з паном Гардуик, до того, як його комісія починала вивчення ситуації у даному центрі, понад 800 мешканок центу було випущено просто на волю через те, що центр був переповнений. Це означає, що багато з них залишатимуться розпорошені десь на території СК у статусі нелегалів.

Звіт пана Гардуика свідчить про те, що за останні два роки умови проживання у центрі Ярлс Уд суттєво погіршились, а понад половину людей, з якими спілкувались у підготовці звіту, сказали, що вони там не почувають себе у безпеці.

З 99 вагітних жінок, котрі отримувались у Ярлс Уд у минулому році, тільки 9 було витворено з території СК.

14 Затриманих у центрі перебували там понад шість місяців. Четверо перебували понад рік. Були й такі, що там прожили вже 17 місяців.

Центр Ярлс Уд було відкрито у 2001 році, що коштувало урядові 100 мільйонів фунтів. Метою центру було тимчасове утримування іноземних громадян, котрі не мають права перебування на території СК, з метою їх витворення за межі країни.

Центр розрахований на 410 людей.

Через три місяці після відкриття, у центрі сталася пожежа, котру спричинили його мешканці, як протест.

Центром оперує компанія Serco, а оздоровчі служби у ньому забезпечує компанія G4S.

Пан Гардуик закликає уряд ввести жорсткі терміни утримання людей у центрі.

Уряд каже, що вже заснував незалежну комісію з вивчення реальної ситуації у центрі. Звіт комісії очікується цієї осені, після чого уряд робитиме висновки про те, як далі діяти з цим центром.

В уряді визнають, що доволі багато речей у цьому звіті є такими, що дуже розчаровують. Уряд стверджує, що хоче аби у центрі постійно підтримувались стандарти найвищого ґатунку, особливо, що стосується охорони здоров'я його мешканок.

Проте, Емма Ґинн, з добродійної організації Справедливість у Медицині каже, що: "Центри витворення мігрантів є небезпечними місцями для багатьох вразливих мешканців і всі ці центри має бути зачинено до тих пір, поки не буде проведено незалежне детальне та цілковите розслідування.".

Пожежа у Ярлс Уд, спричинена його мешканцями у 2002 році


Подібні статті:

Успіх азюлянтів більше залежить від того, де вони подають апеляцію
джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-33871283