На головну

12.08.2015 - 10:00

Саймон Данчук закликає до паузи у виборах лідера лейбористів

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Член Палати Громад британського парламенту від лейбористської партії, Саймон Данчук, закликав до тимчасової зупинки кампанії з виборів лідера партії через твердження, що багато несправжніх прихильників Партії Лейбористів реєструються, як виборці лідера партії, що в свою чергу може спричинити скривлення результатів виборів голови партії. Багато з цих псевдо-прихильників мають намір підтримати Джеремі Корбина, що, за словами багатьох аналітиків, має автоматично гарантувати поразку лейбористів на наступних парламентських виборах у 2020 році.

Саймон Данчук, чий батько емігрував з Галичини, є лейбористом та Членом Палати громад від округу Рочдейл, який галицька діаспора Британії також часом називає Рождаль, де мешкає багато колишніх галичан, котрі емігрували до Британії після Другої Світової.

Проте, багато впливових членів партії кажуть, що чинна система виборів лідера партії є доволі стійкою та такою, що має чисельні запобіжні заходи проти реєстрації так званих членів-шпигунів. Вони також стверджують, що загалом 1200 людям було відмовлено у реєстрації, як прихильники партії за підозрою, що вони не пройшли всі етапи відбору та не є справжніми прихильниками лейбористської партії.


Подібні статті: