На головну

12.08.2015 - 20:03

У СК зростає безробіття

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
За даними британського Бюро Національної Статистики (ONS) рівень безробіття у СК за другий квартал цього року склав 1,85 мільйонів безробітних, що на 25 тисяч більше ніж у першому кварталі цього року.

Це вже друге зростання безробіття поспіль.

Бюро Національної Статистики також каже, що у другому кварталі цього року сповільнилось зростання оплати праці.

Зарплатня, включаючи премії, зросла на 2,4%, якщо порівнювати з цим самим періодом у минулому році. У першому кварталі цього року зростання зарплати складало 3,2% за рік.

Якщо з зарплатні забрати премії, то її зростання за другий квартал було 2,8%.

У другому кварталі у СК було 31,03 мільйони зайнятих, що на 63 тисячі менше ніж у першому кварталі цього року, але на 354 тисячі більше ніж у другому кварталі минулого року.

Рівень зайнятості (пропорція зайнятих, котрим від 16 до 64 роки) склав 73,4%, що на 0,6% більше ніж рік тому.

У повночасовій зайнятості у другому кварталі перебувало 22,76 мільйонів людей, що на 352 тисячі більше ніж рік тому.

У тимчасовій зайнятості було 8,25 мільйонів, що у порівнянні з другим кварталом минулого року майже не змінилось.

Секретар з Пенсій та Зайнятості, Іан Данкен Смис, каже, що: "Дякувати нашим довготерміновим економічним планам, ми вже бачимо на два мільйони більше зайнятих людей, якщо порівнювати з 2010 роком.".

Проте, тіньовий (опозиційний) Секретар з Пенсій та Зайнятості, лейборист, Стівен Тиммс, каже, що: "Зростання безробіття вже другий місяць поспіль є дуже тривожним та спонукає нас думати про сповільнення зростання економіки СК, чого ми просто не можемо допустити".

Загальне число громадян ЄС, котрі приїхали до СК працювати, зросло на 250 тисяч, якщо порівнювати з цим самим періодом минулого року. Таким чином число працівників з країн ЄС у СК вже сягає 1,98 мільйона. Приблизно половина зі всіх громадян ЄС, котрі працюють у Британії - поляки, тобто приблизно один мільйон.

Число іноземних працівників, котрі не є громадянами ЄС майже не змінилось.

Найвищий рівень безробіття у другому кварталі був на Північному Сході Англії (8,1%). Найнижчий рівень безробіття був на Південному Заході Англії (4,4%).

Кількість молодих людей, котрі не мають роботи складає 16%, що на 0,1% вище ніж у першому кварталі, але на 0,9% нижче ніж рік тому.

Факт зниження зростання зарплати може спонукати Банк Англії змінити свої прогнози щодо можливості підвищення його відсоткової ставки в кінці цього та на початку наступного року.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/business-33881387

Подібні статті: